Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

problem sms orange-orange


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 13
  • 0

problem sms orange-orange

Dzień dobry,

Od kilku dni mam problem z odbieraniem sms ale tylko z jednego numeru telefonu. Oba telefony w Orange. Ode mnie smsy wychodzą normalnie i docierają również do tego "problematycznego" numeru. W drugą stronę to nie działa : osoba widzi sms jako wysłany, u mnie go w ogóle nie ma. Możemy do siebie dzwonić, nie działa tylko sms, wyłącznie w moją stronę. Wcześniej nigdy nie było podobnej sytuacji, regularnie wymieniane sms, nikt aktualnie nie zmieniał aparatu, nikt nikogo nie zablokował [sprawdzone]. Czy ktoś wie z czego może wynikać problem i jak go można rozwiązać?

14 ODPOW. 14

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

problem sms orange-orange

@salamandra Koniecznie sprawdź jeszcze z innego numeru w sieci. Dopiero się dowiesz czy to kwestia Twojego nr czy i z innych nie przechodzą SMS-y

Anonim

Nie dotyczy

problem sms orange-orange

@salamandra  banalne pytanie, nadawca SMS ma twój numer z +48 na początku? 

Inna sprawa że bywają awarie, niech ten ktoś, przetestuje SMS w różnych lokalizacjach, ba kartę SIM w innym telefonie, no może karta SIM ma usterkę. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 13
  • 0

problem sms orange-orange

nie, bez +48


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 13
  • 0

problem sms orange-orange

wszystkie inne w tym z Orange przechodzą bez problemu, w tym ode mnie do tej osoby. Tylko do mnie nie docierają od niej


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

problem sms orange-orange

@salamandra Wygląda to dziwnie. Niestety gdzieś musi być ograniczenie.  Spróbuj wymazać kontakt w Swoim i w tamtym telefonie, zrestartować i wysłać SMS-a jako do niezapisanego w książce telefonicznej- z "palca". Usuń historię SMS w obu telefonach. Zamelduj co z tego działania wyniknęło...będziemy dalej kombinować

Anonim

Nie dotyczy

problem sms orange-orange


@salamandranapisał(-a)

nie, bez +48


Jeśli wysyła się SMS, powinien być +48 dodany przed numerem telefonu, często SMS nie dochodzą z tego powodu. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 13
  • 0

problem sms orange-orange

Nic z tego nie wynikło. Tylko niepotrzebnie usunęłam sobie historię smsów


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 13
  • 0

problem sms orange-orange

ale całe życie dochodziły i nagle przestały. +48 dodane, nie pomogło


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

problem sms orange-orange

@salamandra Trzeba wyeliminować fakt, który telefon ma problemy. Masz możliwość przełożenia raz jednej, raz drugiej karty do niezależnego aparatu? To powie z której strony jest "awaria" 🙂 ...