Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

prędkość internetu


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

prędkość internetu

Teraz darmo bok to konsultanci przepracowani i nie sprawdzają dokładnie, ograniczenie prędkości LTE, lejek techniczny na 100%, @bireczek jak masz jakieś faktury nie opłacone, to je ureguluj, bo zablokują i rozmowy😎


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 16
  • 0

prędkość internetu

wszystko opłacam w terminie, nawet mam nadpłatę a limit to 500 GB miesiecznie wiec wykluczam lejek techniczny 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

prędkość internetu

@bireczek tu nie chodzi o lejek ograniczenia prędkości po wykorzystaniu GB, tylko o ograniczenie prędkości z tytułu pobranej dużej ilości GB w ciągu doby. Jeżeli to lejek techniczny, to po 24 godzinach zostanie zdjęty automatycznie.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 16
  • 0

prędkość internetu

jeśli limit pobranych danych na 24h wynosi 300Mb to masz rację, mam lejek techniczny


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

prędkość internetu

@bireczek uważam, że limit pobranych danych jest wyliczany systemowo niezależnie dla użytkownika korzystającego z internetu mobilnego. Ja obecnie pobieram dane na poziomie około 24 GB na dobę i internet dalej śmiga z pełną prędkością. Zużycie takiej ilości danych na potrzeby telewizji internetowej.

Jaki to jest limit, to trudno określić. Nie znam algorytmów do obliczeń używanych przez Orange.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 16
  • 0

prędkość internetu

uważam, że fajnie by było o tym poinformować w umowie albo podczas podpisywania jej


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

prędkość internetu

@bireczek jak już podawałem w temacie:

https://nasz.orange.pl/t5/Sie%C4%87-i-dost%C4%99pno%C5%9B%C4%87-us%C5%82ug/Internet-mobilny-Orange-a...

też byłem zdziwiony nałożonym lejkiem technicznym. Piotrekk85 mi wyjaśnił sprawę i faktycznie tak było. Obecnie już długi czas nie miałem nakładanych lejków technicznych. Być może to przez modernizację nadajników w mojej okolicy, gdzie pewnie nadajniki nie mają dużego obciążenia, więc po co nakładać ograniczenia na użytkowników.

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2387
  • 9893
  • 85

prędkość internetu

@bireczekrzeczywiście może być to lejek techniczny  tak jak pisze @ketrasaArtur przesyłam ci link do strony Telepolis  Orange wprowadza tzw. lejek techniczny dla klientów generujących wzmożonych ruch Internetu mobilnego. https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/orange-blokuje-heavy-userow

Więcej informacji w linku.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2081
  • 7657
  • 31

prędkość internetu


@bireczeknapisał(-a)

wszystko opłacam w terminie, nawet mam nadpłatę


to skąd te kary umowne?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

prędkość internetu

Może jakiś poślizg w płatnościach był.