Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Polecenie zapłaty - jego uruchomienie


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Polecenie zapłaty - jego uruchomienie

Nie znalazłem odpowiedniego tematu dlatego zadam je tutaj 🙂 Chodzi o uruchomienie polecenia zapłaty. Interesuje mnie kwestia samego przekazania wypełnionego druku do operatora. Orange pisze na stronie, że wysyłamy na adres: ul. Jagiellońska 34 96-100 Skierniewice z dopiskiem "Polecenie Zapłaty".

Czy ten druk można złożyć bezpośrednio w salonie i w ten sposób też uruchomimy polecenie zapłaty?

 

________________
* Przeniosłem z działu Konto Mój Orange– moderator Michał

2 ODPOW. 2

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13335
  • 54690
  • 644

Polecenie zapłaty - jego uruchomienie

@maciejnet Oczywiście. Zrealizujesz to w Salonie. Konsultant przyjmie od Ciebie formularz i załatwi dalej sprawę. Weź tylko potwierdzenie przyjęcie dokumentu, który i tak trafi do Skierniewic. Z tego co zdążyłem się dowiedzieć, to możesz też wybrać forme elektroniczną podpisania dokumentu na tablecie 🙂 i oszczędzisz papierologii 

Pamiętaj o wzorze podpisu, aby był taki jaki np składasz w banku.

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2432
  • 10085
  • 89

Polecenie zapłaty - jego uruchomienie

Cześć @maciejnet 

Przesyłam Ci linka do strony Orange Faktury i Płatności Polecenie Zapłaty w Orange https://www.orange.pl/omnibook/polecenie-zaplaty-w-orange# 

W punkcje 2 jest opisane Jak szybko aktywować Polecenie Zapłaty?

  • Bezpośrednio na stronie lub na infolinii banku - zobacz, czy w Twoim banku jest taka możliwość.
  • Jeśli Twojego banku nie ma na liście, to wypełnij i wydrukuj formularz z Mój Orange lub wydrukuj formularz Polecenia Zapłaty i wypełnij go ręcznie.
  • Identyfikator płatności : numer ewidencyjny lub numer konta Klienta znajdziesz na fakturze.
  • Następnie podpisz go zgodnie ze wzorem podpisu złożonym w Twoim banku i zostaw w salonie Orange lub prześlij na adres:

Orange Polska S.A.
 ul. Jagiellońska 34
 96-100 Skierniewice

  • Aby aktywować Polecenie Zapłaty, bank potrzebuje oryginału podpisanego dokumentu - nie możesz przesłać go e-mailem czy faksem.
  • Przy okazji wizyty w Salonie Orange możesz skorzystać z opcji aktywacji Polecenia Zapłaty na podstawie zgody podpisanej na tablecie. Sprzedawca wygeneruje interaktywny formularz, a Ty tylko składasz podpis zgodny ze wzorem podpisu złożonym w banku.

    (Opcja ta jest dostępna tylko dla Klientów indywidualnych wybranych banków. Jeśli posiadasz rachunek w banku, który nie honoruje zgody podpisanej elektronicznie, dokument możesz podpisać w formie papierowej).

Ważne

  • O włączeniu usługi powiadomimy Cię SMS-em lub e-mailem.

  • Płatność z Twojego konta zrealizujemy od kolejnego rachunku wystawionego po aktywacji Polecenia Zapłaty:
    • w wysokości bieżącego rozliczenia (dla usług mobilnych również z uwzględnieniem wpłat i korekt),
    • bez zaległości z poprzednich okresów.
  • Jeżeli nie opłacisz samodzielnie w terminie płatności ostatniej faktury wystawionej przed aktywacją Polecenia Zapłaty, to pobierzemy tę należność do 5 dni roboczych po jej terminie płatności
  • Aktualną metodę płatności dla danego rachunku znajdziesz też na fakturze.

Więcej informacji w powyższym linku

Pozdrawiam 🙂