Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

orange wifi free


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

orange wifi free

@Misiek62  zgadzam się z tobą ale Orange darmowe wi fi nie jest już wspierane 🙂 np przy zmianie umowy lub przedłużeniu traci się dostęp 🙂
 i daje ci link przeczytaj wypowiedz Wojtka 
https://nasz.orange.pl/t5/Konto-M%C3%B3j-Orange/Darmowe-Orange-WiFi/td-p/46241

https://nasz.orange.pl/t5/Konto-M%C3%B3j-Orange/Orange-Darmowe-Wifi-aktywacja/td-p/93244


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 29
  • 0

orange wifi free


@Misiek62napisał(-a)

@Citi2017  tu o opłacalności raczej mowy być nie może, bo usługa jest darmowa. Jeśli dobrze pamiętam, jej zaletą miało być to, że będąc poza swoim dostępem do internetu (stałego, kablowego) można było korzystać z internetu Orange w pobliżu innego klienta, który ją miał aktywną. Prawda była jednak taka, że trzeba było być na prawdę bardzo blisko źródła... więc co najwyżej gdzieś na wyjeździe np. w pensjonacie, gdzie nie dawali darmowego WiFi, ale mieli internet w tej usłudze od Orange.

 

Ok fajnie ale WiFi Free Orange nie działa. Jak będziesz miał konkretne rozwiązanie to z chęcią skorzystam. Dzieki za pomoc.

 

wifi 2.JPG


 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

orange wifi free

@Citi2017  dla mnie ta informacja, post który przypomniałeś,  nie jest zaskoczeniem. Co do rozwiązania problemu, o które prosi @varekv , dającego możliwość połączenia się z siecią darmowego WiFi Orange, raczej nie znajdziemy. Żeby nie robiło problemu, dezaktywowałbym w swoich urządzeniach automatyczne łączenie (próby połączenia) się z tą siecią i tyle. Natomiast co do samego zgłaszania się tej sieci w urządzeniach chyba zgłoszę "pomysł" żeby to usunięto w sofcie routerów, skoro usługa nie jest wspierana. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

orange wifi free

@Misiek62  jesteś geniusz zgłoś no właśnie tu masz rację 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186
Anonim

Nie dotyczy

orange wifi free

U mnie kiedyś było takie WiFi w moim bloku ale od kilku lat już nie rozgłasza

Anonim

Nie dotyczy

orange wifi free


@varekvnapisał(-a)

a może Orange, strzelił sobie w kolano robiąc taka usługę w której daje darmowy internet i teraz nie wie jak z niej wyjść z twarzą ? 🙂 


@varekv , coś w tym jest. Oto "garść" Emotikon: Mrugający informacji, że raczkiem postępuje wycofywanie się, ale ślady są. Ja też mam aktywną/ ale już nieaktywną/, co prawdopodobnie wg informacji @Wojciech  jest potwierdzeniem. Najpierw odpowiem Ci, skąd wiem, tylko nie wiem, czy zdobędziesz się na prześledzenie wszystkiego

Pokaż szczegóły

Rozwiązanie.PNGAnkieta.PNGAnkieta 2.PNGFunspot.PNGwitryna wifi.PNG

Anonim

Nie dotyczy

orange wifi free

@varekv , testowo zarządziłem przed momentem włączeniem Darmowe Orange WiFi (parę dni temu wyłączyłem). Pojawił się mi komunikat o ustanowieniu zaszyfrowanego hasła WiFi Community i że zostanie aktywowane w przeciągu 24h. Komunikat, że jest usługa w trakcie włączania, widnieje pod trzema pozycjami w NMO. Czekam na dalsze testy.