Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

nie działa dostęp do poczty przez POP3


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

nie działa dostęp do poczty przez POP3

Od 29 kwietnia 2019 mój program pocztowy nie loguje się poprawnie do konta email na mail.orange.pl Nic nie było zmieniane ani przez jakieś strony ORANGE, ani w samym programie pocztowym. Czy coś zmieniał sam Orange?  Błąd jest taki:

 

Authentication error.
Server returned error "[AUTH] Invalid login"

 

 

13 ODPOW. 13

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32450
  • 36853
  • 1371

nie działa dostęp do poczty przez POP3

Czy dokonywałeś w ostatnim czasie zmian jeśli chodzi o usługę Orange która była powiązana z adresem email?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

nie działa dostęp do poczty przez POP3

Raczej nie. Zmieniłem abonament, dodałem Internet. Ale z samym kontem (email) nie robiłem nic. Jeśli zmiany na abonamencie miałby mieć wpływ, to spodziewałbym się problemów już z 2 miesiące temu....

Ale - nigdy nic nie wiadomo. Pytanie brzmi: jak to wyprostować? Nawet nie wiem jak się dobrać do tego konta przez przeglądarkę na stronach orange....


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32450
  • 36853
  • 1371

nie działa dostęp do poczty przez POP3

A nie było cesji, zmiany numeru telefonu czy coś? Czasem konto email zostaje do 3 miesięcy od zmiany (by zrobić kopię zapasową).

Na forum tego nikt nikt nie sprawdzi. Musisz uderzać na BOK na czacie lub infolinii (z poziomu powiązanej usługi Orange) - i tam domagaj się zgłoszenia technicznego.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

nie działa dostęp do poczty przez POP3

Czaterka ORANGE odmówiła mi współpracy w sprawach technicznych i poleciła dzwonić to technicznych (0.29 zł za minutę). Alternatywnie przekierowała mnie właśnie tutaj (co uważam za średni pomysł jeśli chodzi o dogłębne sprawdzenie konkretnego konta). Ale i tak - dzięki za wskazówki. Pójdę do salonu i niech tam napiszą zgłoszenie techniczne. 


Na marginesie: zmiany numeru telefonu nie było, aczkolwiek dowiązany został drugi numer (może to wpływa, nie mam pojęcia). Nic - niech to sprawdzą.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32450
  • 36853
  • 1371

nie działa dostęp do poczty przez POP3

W salonie to nic nie poradzą. Nawet chyba będą sami musieli dzwonić by zgłoszenie techniczne dot. multiboxa zrobić.

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

nie działa dostęp do poczty przez POP3

@pswiatkiw salonie u konsultanta nic nie załatwisz w tym temacie. Chyba, że to tzw. Smart Store i ma możliwość połączeń video z infolinią... Ogólnie tylko infolinia w tym temacie


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

nie działa dostęp do poczty przez POP3

Dzięki. Strasznie mnie to denerwuje, że trzeba jeszcze za to płacić, aby zgłosić problem techniczny. Ale - zobaczymy w salonie, bo kto wie, kto wie... może się uda.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32450
  • 36853
  • 1371

nie działa dostęp do poczty przez POP3

Ja bym spróbował na czacie. Nie oczekuj dyskusji czy sprawdzania. Od ręki tego zwykle nikt nie sprawdzi. Niech zarejestruje zgłoszenie techniczne do usług dodatkowych w podtypie Multibox. I tyle. Ew. zgłoś formalną reklamację.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 4
  • 0

nie działa dostęp do poczty przez POP3

OK, zrobię tak, żeby coś szło do przodu.