Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

internet


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

internet

Cześć niedawno wziąłem z bratem dwa telefony w Orange w pakiecie a50+a10 w abonamencie czyli w umowie jest napisane że mam 15GB Internetu na miesiąc po czym gdy go wykorzystam prędkość Internetu spada do 1mb dostałem telefon zalogowaniem się na mój Orange wszystko wydawało się git po czym wchodzę i jedynie co mam to 2gb Internetu po czym gdy je wykorzystałem prędkość spadła do 64kb/s a nie tak miałem w umowie to samo ma mój brat na swoim telefonie tyle że on miał 3Gb Internetu i znikąd dostał 100Gb wydaje mi się że to na święta od Orange prezent nw lecz też powinien dostać 15Gb Internetu i miałem się wybrać po przerwie świątecznej do Orange i to wyjaśnić lecz dziś dostałem SMS o treści że dziękuję za wybranie takiego i takiego pakietu że mam Free rozmowy SMS mms w Orange co miesiąc i te 15gb Internetu po tym SMS myślałem że się ogarnęła i faktycznie przyznali mi i bratu te 15Gb lecz nie dostałem ehh i tu kieruje się do was bo infolinia jest wył w święta więc proszę o jakaś pomoc jeśli da się to zrobić bez pomocy pracownika Orange bo czekanie do piątku z Internetem szbykosc 64kb to lekko ujmując koszmar dziękuję z góry 

2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

internet

@Wirtuoz  to co opisujesz to lejek, masz go po wykorzystaniu pakietu, by lejka nie mieć trzeba aktywować kolejny pakiet, Mobilny Internet niestety tak ma i chyba w umowie to jest.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

internet

W jakim planie taryfowym masz numer a w jakim brat ?