Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

internet mobilny orange - mizerna prędkość

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

internet mobilny orange - mizerna prędkość

We wrześniu zawarłem z wami umowę. Wszystko pięknie ładnie, prędkość rzędu około 200kb/s. Od kilku miesięcy prędkość nie dochodzi nawet do 100kb/s. Co więcej od godziny 13 do 22 nie moge oglądać nawet filmu w jakosci 240p. Pytanie jest następujące. Przestaniecie pajacować? O co chodzi?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

internet mobilny orange - mizerna prędkość

Przepraszam @Anonim 😉 ale ja zalinkowałbym opis tu na NO, w jaki sposób uzyskać bezpłatne połączenie z doradcą Orange, chociaż dzięki temu uzyskamy połączenie nie tylko z doradcą, ale jest to bardziej połączenie z BOK, gdzie można "załatwić" więcej niż tylko porozmawiać z doradcą/konsultantem. 😄

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

internet mobilny orange - mizerna prędkość

@wojastar Czy zgłaszany był problem do Orange?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

internet mobilny orange - mizerna prędkość

Nie, jak to zgłosić?

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

internet mobilny orange - mizerna prędkość

Przepraszam @Anonim 😉 ale ja zalinkowałbym opis tu na NO, w jaki sposób uzyskać bezpłatne połączenie z doradcą Orange, chociaż dzięki temu uzyskamy połączenie nie tylko z doradcą, ale jest to bardziej połączenie z BOK, gdzie można "załatwić" więcej niż tylko porozmawiać z doradcą/konsultantem. 😄


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

internet mobilny orange - mizerna prędkość

Za każdym razem, gdy akceptujesz "rozwiązanie", ktoś może szybko je znaleźć. Na tym opiera się sens istnienia społeczności Nasz Orange. W związku z tym, proszę, wybierz spośród powyższych odpowiedzi jedną, która jest dla Ciebie satysfakcjonująca. 

 

Pozdrawiam

Maciej