Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

faktura potwierdzenie wplaty

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

faktura potwierdzenie wplaty

Jak moge uzyskac potwierdzenie zaplaty za fakture? Place przez internet,niestety nie moge miec potwierdzenie z banku,musi to byc potwierdzenie orange 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

faktura potwierdzenie wplaty

Nie jestem pewien, ale chyba nie otrzymasz nigdzie takiego potwierdzenia do druku od Orange. Jedynym potwierdzeniem zaksięgowania wpłaty jest odnotowanie wpływu na stonie on line w "Mój Orange". Ewentualnie można podpytać się w najbliższym salonie, czy Ci wystawią coś takiego. Osobiscie pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

faktura potwierdzenie wplaty

Nie jestem pewien, ale chyba nie otrzymasz nigdzie takiego potwierdzenia do druku od Orange. Jedynym potwierdzeniem zaksięgowania wpłaty jest odnotowanie wpływu na stonie on line w "Mój Orange". Ewentualnie można podpytać się w najbliższym salonie, czy Ci wystawią coś takiego. Osobiscie pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

faktura potwierdzenie wplaty

Jedyna informacja jest na kolejnej fakturze w rozliczeniu konta.
Jeśli płacisz przez internet, urzędowe potwierdzenie wystawia bank (czasem odpłatnie).

Poza tym jeśli potrzebujesz do skarbówki, to Orange nie weryfikuje czy Ty czy ktoś inny opłacił rachunek, więc może być problem.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

faktura potwierdzenie wplaty

@karbowiak19 jeżeli któryś z powyższych wpisów uważasz za pomocny w Twoim zgłoszeniu, proszę oznacz go jako rozwiązanie. Pomoże to w przyszłości osobom z podobnym problemem na szybsze znalezienie jego rozwiazania.

 

Pozdrawiam