Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

eSIM/VoLTE w Orange, a 21ultra

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

eSIM/VoLTE w Orange, a 21ultra

Witam, mam pytania, bo przeszedłem do Orange z Play i : 

 

 

1.VoLTE w play działało nornalnie była ikonka, ze opcja działa tutaj nic, mimo, ze usługa aktywna, opcja włączona i jest zasięg LTE/5G. Czyżby fikcja w Orange, ze niby mają i działa, ale tylko na papierze? 

 

 

2.eSIM - postanowiłem przetestować bo w sumie może się przydać czasem włożyć druga kartę, a mam wersję z miejscem na jedną. Dziwna sytuacja bo, gdy wyciągnę kartę fizycznie to esim działa tylko w trybie sms/rozmów bez internetu. Musi być jakakolwiek karta w środku to wtedy łapie internet. Kojarzy ktoś temat? Bo dziwny, eSim skoro byle jaka karta musi być w środku nawet wyłączona. 

 

Od razu uprzedzę według obsługi Orange VoLTE jest obsługiwane przez eSIM. 

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

eSIM/VoLTE w Orange, a 21ultra

@VEndriuV zalecane, aby do obsługi VoLTE, czy WiFi Calling smartfon był z dystrybucji Orange. Podobno smartfony iPhone i Samsunki z wolnego rynku obsługują wspomniane usługi. Czy od innego operatora zadziała? Może być problem, dlatego najlepiej tak będzie zakupiony z dystrybucji Orange oraz musi być na liście wspieranych modeli.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

eSIM/VoLTE w Orange, a 21ultra

@VEndriuV  Cześć Orange nie w każdym modelu telefonu wspiera ikonę volte. Czy w trakcie wykonywania połączeni zrzuca z LTE?

Anonim

Nie dotyczy

eSIM/VoLTE w Orange, a 21ultra

@VEndriuV  tak z ciekawości dopytam, czy telefon masz z Play ?

Bo może dlatego jest problem w Orange, tym bardziej jeśli telefon ma brand (oprogramowanie Play).

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

eSIM/VoLTE w Orange, a 21ultra

@VEndriuV zalecane, aby do obsługi VoLTE, czy WiFi Calling smartfon był z dystrybucji Orange. Podobno smartfony iPhone i Samsunki z wolnego rynku obsługują wspomniane usługi. Czy od innego operatora zadziała? Może być problem, dlatego najlepiej tak będzie zakupiony z dystrybucji Orange oraz musi być na liście wspieranych modeli.