Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

e-sim w telefonie

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 56
  • 0

e-sim w telefonie

Szanowne koleżanki i koledzy, kolejny raz zwracam się do Was z zapytaniem (wiedza Wasza jest przeogromna) mam iphona a w nim fizyczną kartę sim (nr służbowy) i e-sim (nr private), teraz pytanie czy jeżeli usunę fizyczną kartę sim (służbowy numer) mogę zostać na e-simie, czy lepiej jest zlikwidować tego e-sima i zrobić z niego fizyczną kartę sim (troszkę masło maślane, ale taki mam dylemat..) teraz rodzi się kolejne pytanie, czy można z e-sima zrobić "normalną" fizyczną kartę sim 🙂 Dziękuję za pomoc 🙂   

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

e-sim w telefonie

@adiplus  e-sim działa normalnie i będzie ci działać, bez tej normalnej sim, więc sensu nie widzę na wymianę e-sim na zwykłą sim, inna sprawa że zwykłe sim są podatne na usterki, więc po co technologicznie się cofać 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

e-sim w telefonie

@adiplus  e-sim można zostawić w telefonie, będzie działać normalnie, jak się upierasz, to można e-sim zmienić w sim, ale to w salonie już Orange 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

e-sim w telefonie

@adiplus uważam, że powinno się dać, ale w tej sprawie najlepiej poprosić o pomoc konsultanta na infolinii lub na czacie, albo w salonie Orange.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 56
  • 0

e-sim w telefonie

Pytanie, czy warto się w to bawić. Fizyczna karta SIM jest lepszym rozwiązaniem (ma jakieś lepsze parametry, zasięg itp.) czy jest to 1:1 e-sim - zwykły sim 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

e-sim w telefonie

To zależy z jakich usług dodatkowych korzystasz. I czy ten numer jest potrzebny na sytuacje codzienne czy awaryjne.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 56
  • 0

e-sim w telefonie

Właśnie ten numer tylko zostanie (zwykły sim) jest służbowy i będzie w innym aparacie. Reasumując, nie wiem czy bawić się w zamianę e-sima na zwykłego sima czy to olać, usługi to normalne użytkowanie, sms voice, data ... cały katalog normalnego obywatela 🙂  

Anonim

Nie dotyczy

e-sim w telefonie

@adiplus  e-sim działa normalnie i będzie ci działać, bez tej normalnej sim, więc sensu nie widzę na wymianę e-sim na zwykłą sim, inna sprawa że zwykłe sim są podatne na usterki, więc po co technologicznie się cofać 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 56
  • 0

e-sim w telefonie

i to jest konkret, dziękuję !! 

Anonim

Nie dotyczy

e-sim w telefonie


@adiplusnapisał(-a)

i to jest konkret, dziękuję !! 


Konkretnie to... e-sim jest z XXI wieku a zwykła sim z XX wieku, przyszłość należy do e-sim, korzystaj z e-sim jeśli możesz, nie jeden by chciał a nie może 😉