Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

dostawa orange


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 29
  • 0

dostawa orange

jeżeli kurier wczoraj odebrał paczkę z orange to jest szansa ze paczka dziś dojdzie?

7 ODPOW. 7

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52623
  • 705

dostawa orange

@madzix20 jak nic się po drodze nie wydarzy, to dziś na 99%, między 12-16 powinna paczka dotrzeć do Ciebie. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 29
  • 0

dostawa orange

tylko że odebrał tą paczkę o 22 zapomnialam dopisac


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52623
  • 705

dostawa orange

@madzix20 jak wczoraj paczka została odebrana o 22-giej, to przez nic dojechała do magazynu głównego w Twojej okolicy. W momencie odebrania paczki przez kuriera wysłany został numer przesyłki. Można ją śledzić na stronie kuriera. Dziś między godziną 8-10 powinien przyjść SMS z informacją o próbie doręczenia i kod PIN do odbioru przesyłki.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

dostawa orange

@ketrasaArtur  no nie wiem, ja bym nie był takim optymistą, przede wszystkim należy zadać pytanie, skąd kurier odebrał paczkę? to że z Orange to wiadomo ale z magazynu głównego? pojechała do rozdzielni głównej? regionalnej? odebrał ją kurier miejscowy? Według mnie za mało danych, za dużo niewiadomych. Oczywiście należy być dobrej myśli i mieć nadzieję że dojdzie do adresata dzisiaj, ale trzeba też przygotować się na wariant pesymistyczny że będzie dostarczona po świętach we wtorek.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12914
  • 53075
  • 611

dostawa orange

Chłopaki, będzie dziś, czego @madzix20  życze😁


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52623
  • 705

dostawa orange

@slav72 jak wczoraj paczka odebrana przez kuriera, dojdzie do @madzix20 dziś. Sam jak zamawiałem i zamówienie przyjęte do 13-tej, to następnego dnia przesyłka po południu była u mnie. Jak dogadam się z kurierem, to o 10-tej mogłem odebrać id niego, jak wyruszał w trasę.

Najlepiej jak @madzix20 sprawdzi po numerze u kuriera. Jak paczka jest w magazynie głównym w jej okolicy, to do 10-tej powinien przyjść SMS potwierdzający dzisiejsza próbę doręczenia.

Anonim

Nie dotyczy

dostawa orange

Możesz sprawdzić na trackingu informacje, że dotarła na miejsce. W momencie wydania do doręczenia na email dostaniesz raka informację wraz z telefonem do kuriera. Więc warto się z nim dogadać.