Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

dodatkowa karta 10gb

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

dodatkowa karta 10gb

Witam, niedawno przedłużylam umowe i dodatkowo do abonamentu dostalam karte mobilna na ktorej podobno jest 10gb samego internetu. I tu mam pytanie jak dziala ta karta bo połapać sie nie moge. Pani w salonie mowila, że można łaczyc pakiety? I nie wiem czy musze ja wlozyc gdzies do telefonu (innego bo moj nie ma opcji na dodatkowe karty) zeby dzialalo? czy moge miec na swoim telefonie te 10gb i korzystac z nich sama bez wkladania karty?
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

dodatkowa karta 10gb

Podejrzewam, że ktoś Ci zaproponował internet mobilny podstawowy gdzie masz 10GB. Pakiet danych z tej karty jest wspólny na cały rachunek. Jeśli przedłużana komórka jest na tym samym rachunku, a masz 10GB to najprawdopodobniej przedłużyłaś abonament w Planie Standardowym.
Wtedy jeśli wykorzystasz 10GB na karcie "komórkowej", to leci 10GB z internet mobilnego.

Upewnić na 100% można się na BOK http://orange.pl/kontakt

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

dodatkowa karta 10gb

Podejrzewam, że ktoś Ci zaproponował internet mobilny podstawowy gdzie masz 10GB. Pakiet danych z tej karty jest wspólny na cały rachunek. Jeśli przedłużana komórka jest na tym samym rachunku, a masz 10GB to najprawdopodobniej przedłużyłaś abonament w Planie Standardowym.
Wtedy jeśli wykorzystasz 10GB na karcie "komórkowej", to leci 10GB z internet mobilnego.

Upewnić na 100% można się na BOK http://orange.pl/kontakt

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

dodatkowa karta 10gb

Po zakończeniu pakietów z automatu przechodzisz na ten pakiet z dodatkowej karty do Internetu. Wszystko to, jeżeli masz na jednym koncie bilingowym telefon i internet mobilny, inaczej na jednej fakturze. Słyszałaś może o usłudze Nie chcę schodków? Blokuje ona możliwość załączenia dodatkowego pakietu za 10zł na komórce. Ponieważ normalnie on się najpierw załącza, potem dopiero działa z pakietu. Można wysłać SMS o treści BLOKUJ pod numer 80148.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

dodatkowa karta 10gb

W nowej ofercie Planów Komórkowych nie ma takiej potrzeby. Tylko do Smart Plan LTE jest taka potrzeba.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

dodatkowa karta 10gb

z umowy wyczytalam, ze mam 5gb w ramach abonamwntu +5gb za przedluzanie umowy. Ale ciagle nie wiem co z ta karta, czy aby korzystac z tego interneru musze wlozyc ja do telefonu i np udostepnic sobie pakiet? czy nie trzeba jej wkladac i mam ten pakiet internwtu w tel? bo na apce pokazuje mi dwa pakiety, 10gbz 10gb i 334mb z 1gb i wczesniwjsza umowa byla z 1 gb, wiec te 10 to chyba nowa umowa juz 🙂 a jak z oplata za ta karte? w rubryce "oplata abonentowa" jest kwota 19.99 za ta karte, to jednorazowo?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

dodatkowa karta 10gb

Nie musisz nic robić. Ale upewnij się na BOK na 100% np. na czacie http://orange.pl ew. podaj nazwy planów bo w najnowszej od sierpnia 2017 to działa. W starszej trzeba włączyć "nie chcę schodków".

Co do opłaty miesięcznej - karta od internetu kosztuje 19,99 zł miesięcznie. Po rabacie za e-fakturę i terminową płatność oraz za zgodę marketingową kosztuje 9,99 zł. Być może otrzymałaś jeszcze dodatkowe rabaty ale to powinno być na umowie/aneksie. Ew. na BOK możesz sprawdzić te info.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

dodatkowa karta 10gb

na umówię napisane jest, że mam ofertę Plan komórkowy, a w rubryce o planie taryfowym ' Internet Mobilny Podstawowy' także już zakręciłam się co i jak 😛 na umowie widnieje kilka rabatów, 5 zł za e-fakturę, 5 zł za zgodę marketingową i rabat 20 zł za łączenie usług. Teraz już nie wiem ile będe płaciła, abonament mam za 49,99 i z tego co jest napisane to 'kwota abonamentu nie uwzględnia potencjalnego rabatu...'


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

dodatkowa karta 10gb

A ile miałaś płacić?

Internet mobilny podstawowy kosztuje bez rabatów 19,99 - przy max rabatch 9,99.
Plan komórkowy (podejrzewam Standardowy) - 49,99 - po rabatch 39,99.
Łącznie wychodzi 49,98 zł.

(rabat 20 zł Cię nie obowiązuje przy tylko tych dwóch usługach)

Ew. najlepiej zweryfikuj to na czacie (link dawałem wyżej).

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

dodatkowa karta 10gb

@magdalejn

czy udzielone wyżej porady stały się dla Ciebie pomocne? Jeśli tak - to zachęcam do oznaczenia najbardziej pomocnej odpowiedzi. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.