Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

brak połączenia z internetem


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

brak połączenia z internetem


ewelina89ja napisał(-a):

Z pakietem internetu. Jak wpomniałam wcześniej po WIFI działa z pakietu nie. W salonie orange wymienili mi kartę sim patrzeli w ustawienia i było wszystko dobrze. Dzwoniąc na infolinię Pani ponoć na nowo uruchomiła mi pakiet. Wchodząc na mój orange mam zaznaczone, iż pakiet mam aktywny internet niewykorzystany wiadomo z jakich przyczyn. Tak więc już nie mam pomysłu co mogę zrobić... Internet z innej sieci działał bez problemu.

 

Korzystałaś kiedykolwiek z internetu na tej karcie ? Jeśli masz możliwość zamień karty z innym telefonem w orange, gdzie net działa poprawnie i sprawdź.


 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

brak połączenia z internetem

Wczoraj próbowałam tak zrobić - oczywiście z WIFI działał z pakietu nie. Internet nie działał na starej i nowej karcie. Cała moja rodzina ma taki sam telefon im właściwie wszystko działa mi niestety nie.. Też mają orange na karte. I jak już pisałam z kartą z innej sieci internet działał. W salonie powiedzieli po prostu "nie wiem" 😞 Dni mijają pakiet opłacony i co z tego...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

brak połączenia z internetem


ewelina89ja napisał(-a):

Wczoraj próbowałam tak zrobić - oczywiście z WIFI działał z pakietu nie. Internet nie działał na starej i nowej karcie. Cała moja rodzina ma taki sam telefon im właściwie wszystko działa mi niestety nie.. Też mają orange na karte. I jak już pisałam z kartą z innej sieci internet działał. W salonie powiedzieli po prostu "nie wiem" 😞 Dni mijają pakiet opłacony i co z tego...


Próbowałaś zamienić karty, jak pisałem ? Skontaktuj się jeszcze z BOK, czy masz włączoną pakietową transmisję danych na numerze.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

brak połączenia z internetem

Tak zmieniałam karty i nic to nie dało


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

brak połączenia z internetem

Problem rozwiązany 🙂 Nadzowniłam się  i nachodziłam  (a dla mnie to lada wyczyn bo niebawem rodzę) i pomógł mi Pan z czatu na stronie orange. Okazało się, że mam włączoną blokadę. Tak więc ściągnął mi ją i po problemie - szkoda tylko, że nikt wcześniej tego nie zauważył 😞 a pakiet chciałam gdy byłam w szpitalu no nic... Dziękuję wszystkim za rady i pomoc w rozwiązywaniu problemu.

 

Pozdrawiam 🙂