Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

blokady

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 39
  • 0

blokady

od dluższeo czasu dostaję mnostwo telefonów, lub smsów od telemarketerów. W jaki sposób można ich uniknąć?

To staje się nie pokojące i bezradne. połaczenia są z różnych numerow telefonów, tkże to nie jest tylko jeden numer, za każdym razem numer się zmienia.

Prawdopodobnie automaty wyszukują dane numery telefonów

Czy jest jakieś rozwiązanie. Blokady połączeń nieskuteczne

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

blokady

@andrzejno1 oprocz programow tego typu nie ma mozliwosci blokowania polaczen i smsow przychodzacych. A telemarketerzy czy inni natretni zmieniaja numery jak rekawiczki i z jedna "oferta" potrafia dzwonic z kilku roznych numerow

 

Edit. 

Santaz i uporczywe nekanie sa karalne. Mozna zglosic na policje

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

blokady


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

blokady

Oprocz tego apka od Orange - Orange Telefon se sklepu Play

 

Ochrona przed spamem
Już nie musisz zastanawiać się, czy odebrać połączenie z nieznanego numeru. Filtr antyspamowy ostrzeże cię przed złośliwym lub telemarketingowym połączeniem, zanim je odbierzesz. Możesz także wybrać opcję automatycznego blokowania ukrytych i niechcianych połączeń (wykonywanych przez automaty dzwoniące i spamerów).

W 2018 roku, aplikacja Orange Telefon zidentyfikowała ponad 1 000 000 połączeń typu spam.

Działaj przeciwko uciążliwym telemarketerom
Po każdej rozmowie możesz jednym kliknięciem oznaczyć numer jako złośliwy lub telemerketingowy, wzbogacając listy i pomagając społeczności unikać niechcianych połączeń.

Wiesz, kto dzwoni
Dzięki naszym partnerom, Orange Telefon identyfikuje nieznane numery firm zanim odbierzesz telefon, o ile numer znajduje się w publicznych bazach numerów. Będziesz także widzieć nazwy firm w historii połączeń, nawet jeśli nie są wpisane do Twoich kontaktów.

Poznaj koszt połączenia na numer premium
Nie wiesz, czy numer, na który masz zadzwonić, jest numerem premium, czy nie? Zanim zadzwonisz, Orange Telefon ostrzeże cię o podwyższonej cenie połączenia na numery specjalne, aby uniknąć niespodzianek. Ponadto, w trakcie takiego połączenia aplikacja wyświetla jego szacowany koszt.

Szybki dostęp do numerów alarmowych
W razie wypadku, aplikacja pomoże ci zadzwonić na właściwy numer alarmowy, i to w każdym miejscu na świecie! Lista numerów alarmowych (pogotowie, policja, straż pożarna) jest dostępna bezpośrednio z klawiatury telefonu, w ponad 200 krajach.

Aplikacja może także odczytać koordynaty GPS Twojego telefonu, dzięki czemu będziesz mógł łatwo podać Twoją lokalizację służbom w czasie rozmowy.

Sprytna i użyteczna aplikacja:
• Motywy kolorystyczne i dzwonki, którymi możesz spersonalizować aplikację.
• Proste wsparcie dla DualSIM: zarządzaj kontaktami i połączeniami osobno dla każdej karty SIM.
• Przypomnienia o połączeniach: ustawiaj przypomnienia, by nie zapomnieć zadzwonić do bliskich.
• Sugerowane połączenia: szybki dostęp do częstych kontaktów i przypomnień.
• Połączenia telekonferencyjne z wieloma użytkownikami na raz.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 39
  • 0

blokady

tak już mam taką jedną blokadę, mimo wszystko malo skuteczna, aplikację Mój Orange też mialem, wszystko malo skuteczne, telefony i smsy są z przeróżnych numerów, nawet szantażując osoby odbierającej, nękając, to nie jest zodne z RODO


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

blokady

@andrzejno1 oprocz programow tego typu nie ma mozliwosci blokowania polaczen i smsow przychodzacych. A telemarketerzy czy inni natretni zmieniaja numery jak rekawiczki i z jedna "oferta" potrafia dzwonic z kilku roznych numerow

 

Edit. 

Santaz i uporczywe nekanie sa karalne. Mozna zglosic na policje


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

blokady

@andrzejno1 nie chodzi mi o apke Moj Orange tylko o Orange Telefon.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 39
  • 0

blokady

już mam Mój Orange, teraz mam dodatkowo Orange telefon