Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy operator udostepni kto mnie podsłuchuje?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Czy operator udostepni kto mnie podsłuchuje?

Witam chcialbym sie dowiedziec czy jako klient orange dodam ze jestem posiadaczem numeru w abonamencie mam prawo wystapic do operatora z prosba o udostepnienie mi danych kto podsluchuje moj numer telefonu w przypadku osoby prywatnej, a jesli jest to policja to dlaczego i dodam ze mam na to niezbite dowody ze jeden z moich numerow o ktorym wspomnialem wyzej jest podsluchiwany. I z góry uprzejmie prosze aby zaden  "cyberpolcjant" sie nie wypowiadal jak rowniez komentarze typu ze to lekka przesada czy paranoja  tez prosilbym sobie odpuscic.

 

 

______________

*Nazwa tematu została zmieniona na bardziej odpowiadająca źródle pytania - moderator Wojciech.

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

płace wymagam

Takich danych nie dostaniesz.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

płace wymagam

Nawet jeśli jest to osoba prywatna i robi to bez prawnie?

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

płace wymagam

Osoba prywatna nie ma prawa Cię podsłuchiwać. Zgłoś to na policję lub innym służbom.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

płace wymagam

1.Podasz dowód na to, że możesz być inwigilowany?

2. @Piotrekk85 ma racje, takich danych od operatora nie otrzymasz


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 439
  • 1112
  • 13

płace wymagam

Jeśli jest to osoba prywatna i masz dowody, że Cię podsłuchuje - idź do prokuratury.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Czy operator udostepni kto mnie podsłuchuje?

@StopInwigilacji jeżeli na zlecenie prokuratury jest prowadzony podsłuchiwany Twojego numer telefonu, to Orange takich danych nie udostępni. W innym przypadku podsłuchiwanie Twojego numeru jest nielegalne, wiec jak masz dowody na taki podsłuch, to zgłosić sprawę do organów ścigania.