Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

biling rozmów

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 0
  • 0

biling rozmów

Spoko kazda informacja jest mi przydatna w ostatnich 2 dniach dlatego dziś tu wpadłem.Do salonu moge się wybrać dopiero w grudniu niestety dlatego szukam szybszej opcji


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

biling rozmów

Zawsze faktura składa się z Blankietu do płatności oraz załącznika.W załączniku masz biling.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

biling rozmów

Ewentualnie zadzwoń do BOK (510-100-100).Myślę że jest możliwość wysyłki na e-maila bądź pocztą.BOK jest czynny 24h.Koszt połączenie 29 groszy za minutę.Z aplikacji Mój Orange dzwonisz za darmo.

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 0
  • 0

biling rozmów

Fatury były słane na maila żony tak mi powiedzieli ok ale ona była uzytkownikiem tylko to czemu mi jako włascicielowi nie udostepnia wgladu

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 0
  • 0

biling rozmów

o widzisz dzieki zadzwonie

 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

biling rozmów

Zadzwoń do BOK i powiedz.Z tej strony (Jan Nowak),właściciel numeru tego i tego.Poproszę o ostatnie 12 faktur na e-maila tego i tego.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

biling rozmów

A znasz kod abonencki? Bo jeśli nie, to nie wyślą Ci faktury czy rachunków szczegółowych na innego maila.

Ew. spytaj czy mogą Ci ustalić nowy kod abonencki (ale nie możesz mieć żadnych blokad na numerze).

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

biling rozmów

Ewentualnie możesz powiedzieć że nie pamiętasz i wtedy inaczej zweryfikuje cię konsultant.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 16
  • 0
  • 0

biling rozmów

Znam kod. Jak gosc mi mowił ze nie ma opcji wysłania na innego maila, a wczoraj mi mowił jeden ze da sie juz mnie słabić zaczyna ta obsługa klienta;/


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

biling rozmów

Powiedz,że to pilna sprawa itd.Zadzwoń jeszcze raz.