Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zrywanie umowy abonamentowej.


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Zrywanie umowy abonamentowej.

Witam, w kwietniu w przyszłym roku kończy mi się umowa bez telefonu.Ale moja żona też w Orange i Jej kończy  dokładnie w 28 grudnia 2017.Przechodzimy do T-Mobile  na pakiet rodzinny również z synem (karta orange pop).Bedę musiał zapłacić karę (to wiem chyba parę złotych).Pytanie jest takie jak napiszę podanie o zerwanie umowy  do 28 grudnia(najlepiej w pażdzierniku) to zachowam ten numer do T-Mobile?Bo już mam serdecznie dośc tego oszukawiania w  opłatach przez Orange. Pozdrawiam

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zrywanie umowy abonamentowej.

@Kristof75  trochę długo do końca Twojej umowy... czy da się zachować numer przy  "zwykłym" wypowiedzeniu, moim zdaniem nie. Zachowanie numeru możliwe jest jedynie w procedurze przeniesienia do innej sieci... o to czy możesz tak zrobić zapytałbym na Twoim miejscu w sieci do której chcesz się przenieść. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Zrywanie umowy abonamentowej.

Jeśli sam złożysz wypowiedzenie w Orange, to stracisz numer.
Wszelkie formalności związane z przeniesieniem numeru załatwia się przez nowego operatora.

Aby wniosek o przeniesienie numeru został zrealizowany, data przeniesienia może być ustalona na 120 dni do przodu. Bardziej odległa data skutkuje odrzuceniem przez platformę CBD UKE.

Są trzy tryby na przeniesienia i to Twój wybór jak to zrobisz:
1) konkretna data - wtedy poza karą płacisz jeszcze abonament za okres wypowiedzenia
2) z okresem wypowiedzenia - wtedy jeszcze jeden okres rozliczeniowy numer jest w poprzedniej sieci, ale płacisz samą karę
3) na koniec umowy - rozumiem, że ten tryb Cię nie interesuje.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 10
  • 0

Zrywanie umowy abonamentowej.

Nie wiem, z czym mógłeś mieć problemy w Orange, ale nawet jak w Orange masz usługę bezpłatną na ileś tam miesięcy, a potem okres płatny, to jak naliczono mi opłatę, po złożeniu reklamacji cofnięto. Mam w rodzinie numer w T-Mobile i tam dopiero pod tym względem jest porażka - włączali zawsze kilka usług, opłaty, reklamacja, że nie chciałem - pocałuj się w trąbkę, trzeba było czytać regulamin/pamiętać o wyłączeniu usługi (której de facto i tak nie chciałem) 

 

Dwa skąd zakładasz jaka oferta będzie za pół roku? 😉 Tym bardziej, że kończy Ci się umowa (na jeden z numerów) w okresie, gdzie teoretycznie powinny być najlepsze promocje 😉

Anonim

Nie dotyczy

Zrywanie umowy abonamentowej.

@pawlo444

Ja mam numer w T-mobile od 17 lat i zero problemu w tym roku dołączyłem jeszcze jeden i jest super.Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 10
  • 0

Zrywanie umowy abonamentowej.

Przy przedłużaniu umowy były zawsze takie cyrki 😐 Może zmieniło się coś na plus i u nich 😉