Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana pakietu Orange Love z Optymalny na Extra - problem


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 29
  • 0

Zmiana pakietu Orange Love z Optymalny na Extra - problem

@byczyn_86 @ketrasaArtur  dziekuję za Wasze wsparcie, dam znać jak się sprawy będą miewać, mam nadzieję że nie będzie problemu aby to zostało wszystko wyjaśnione i skorygowane.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 709

Zmiana pakietu Orange Love z Optymalny na Extra - problem

@MaciekH1 wysokość abonamentu za obecny miesiąc została naliczona w dniu 24 sierpnia. Obecna wysokość opłaty dotyczy okresu od 25 września do 24 października. Zawsze jest płatne do przodu. Jeżeli umowa załóżmy była podpisana wczoraj, czyli 10 września, to jak zgłosisz na Infolinii chęć uruchomienia nowych warunków już teraz, to zostanie doliczona opłata proporcjonalna od uruchomienia nowych warunków do 24 września, pomniejszone o to, co zostało zapłacone po 25 sierpnia. W efekcie faktura wystawiona po 25 września będzie wyższa. Osobiście wolałbym poczekać do nowego okresu rozliczeniowego.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Zmiana pakietu Orange Love z Optymalny na Extra - problem

@MaciekH1 a to juz wszedzie tak jest. Pani w sklepie tez moze Ci byc winna grosika, a Ty juz nie mozesz🤣


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 29
  • 0

Zmiana pakietu Orange Love z Optymalny na Extra - problem

@ketrasaArturwygląda na to, że sami za mnie zdecydowali i te nowe usługi już teraz dodali (mimo iż nie wszystkie właściwie), nikt się mnie nie pytał od kiedy chcę aby zostało to wprowadzone, byłem pewien, że od nowego okresu rozliczeniowego.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 29
  • 0

Zmiana pakietu Orange Love z Optymalny na Extra - problem

@byczyn_86 @ketrasaArtur  i jako ciekawostkę dodam, że za połączenie z numerem BOK 510 100 100 słono trzeba płacić, za 20 minut rozmowy już mam naliczenie 6 zł. Zaczynam żałować tej zmiany abonamentu 😕


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Zmiana pakietu Orange Love z Optymalny na Extra - problem

Tylko czat jest darmowy😜


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 29
  • 0

Zmiana pakietu Orange Love z Optymalny na Extra - problem

@byczyn_86 na to wygląda 😉 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 709

Zmiana pakietu Orange Love z Optymalny na Extra - problem

@MaciekH1 za połączenie z infolinią w abonamencie płaci się 29 groszy za minutę. Dlatego polecam dzwonienie na infolinię z telefonów konkurencji lub zakupienie startera Orange na kartę za 5 PLN, ważny 30 dni. Koszt połączenia z infolinią wynosi 1,5 PLN za połączenie, niezależnie od długości czasu połączenia. Wystarczy więc na trzy połączenia z infolinią.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 29
  • 0

Zmiana pakietu Orange Love z Optymalny na Extra - problem

@ketrasaArtur  dziękuję za szczegółowe informacje! 

 

_____________

* Usunięto pusty spoiler - moderator Kinga


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 709

Zmiana pakietu Orange Love z Optymalny na Extra - problem

@MaciekH1 żaden problem. Najważniejsze, aby udało wyjaśnić Twoją sprawę z przedłużeniem umowy.