Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana pakietu Orange Love z Optymalny na Extra - problem


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 29
  • 0

Zmiana pakietu Orange Love z Optymalny na Extra - problem

Witam serdecznie,


dziś przedłużyłem umowę przechodząc z Pakietu Optymalnego na Pakiet Extra (internetowo, umowa na wysłana na maila) ale nie dołączono mi darmowej usługi Multinagrywarki i widzę, że nie zmienił się również właściwie Pakiet komórkowy (miał być internet w telefonie bez limitu i 20GB pełnej prędkości, a widzę limit 10GB).

Dlaczego te usługi nie zostały aktywowane lub niewłaściwie ? (wszystkie inne wraz z podwyższeniem abonamentu są już widoczne). Co zrobić w takiej sytuacji ?


Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedzi.

22 ODPOW. 22

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Zmiana pakietu Orange Love z Optymalny na Extra - problem

@MaciekH1 zrob zgloszenie na BOK https://www.orange.pl/view/kontakt

Powiedz ze co innego mialo byc a co innego jest. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 29
  • 0

Zmiana pakietu Orange Love z Optymalny na Extra - problem

@byczyn_86 OK, jutro zadzwonię i dam znać jak poszło, dzięki za informację.

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Zmiana pakietu Orange Love z Optymalny na Extra - problem

@MaciekH1 a w przedstawionej ofercie bylo wszystko ok? Masz to na umowie?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 29
  • 0

Zmiana pakietu Orange Love z Optymalny na Extra - problem

@byczyn_86w rozmowie z konsultantem była rozmowa o Multinagrywarce i pakiecie komórkowym 20GB (jest to standardowa oferta  na stronie Orange), wysłał podsumowanie zmian i tam jest mowa o usłudze dodatkowej tylko Orange TV Go (myslałem, że MUltinagrywarka jest z góry dodawana do pakietu, wcześniej nie miałem) i ogólnie napisane Telefon komórkowy bez szczegółowego określenia (dziś się zmieniło w Mój Orange z 3GB na 10GB, a powinno na 20GB).

Więc mam Pakiet Extra ale bez podstawowych usług które są na stronie orange.pl 😕


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zmiana pakietu Orange Love z Optymalny na Extra - problem

@MaciekH1 kiedy masz najbliższy okres rozliczeniowy? Najczęściej zmiany wchodzą od nowego okresu rozliczeniowego. Czasami po zgłoszeniu na Infolinii lub na czacie, nowe warunki są wprowadzone od ręki, ale liczony jest czas proporcjonalny do okresu rozliczeniowego + pełny okres rozliczeniowy, więc kolejna faktura po przedłużeniu umowy może być wyższa.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Zmiana pakietu Orange Love z Optymalny na Extra - problem

@MaciekH1 powolaj sie przy zgloszeniu na rozmowe z konsultantem i ustalenia w jej trakcie. Skoro mowa byla o 20 GB to tyle powinno byc


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 29
  • 0

Zmiana pakietu Orange Love z Optymalny na Extra - problem

@ketrasaArturokres rozliczneniowy mam od 25 września ale cena za abonament już jest pokazywana wyższa i generalnie sa aktualizacje usług ale jedna jest niewłaściwa, a druga całkowicie wyłączona.

Zastanawiam się też dlaczego mam płacić wyższy abonament już teraz ? Też dziwne.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Zmiana pakietu Orange Love z Optymalny na Extra - problem

@MaciekH1 abonament placisz do przodu o ile sie nie myle


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 29
  • 0

Zmiana pakietu Orange Love z Optymalny na Extra - problem

@byczyn_86  na to wygląda, jeśli chodzi o zmiany cen na wyższe to nie mają problemu z właściwymi aktualizacjami 🙂