Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana okresu rozliczeniowego przez Orange


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Zmiana okresu rozliczeniowego przez Orange

Witam 

 

Jakiś miesiąc temu Orange wysłał mi wiadomość o treści :"Zmieniamy twój okres rozliczeniowy z 24 na 19 dnia każdego miesiąca.Pozdrawiamy Orange"

 

Chciałbym zmienić z powrotem na 24 dnia każdego miesiąca.Na infolinii mówią,że nie ma takiej możliwości (Kiedyś zmieniałem,więc wiem,że jest Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy).

 

Co mam zrobić w tej sytuacji ?

 

Pozdrawiam.

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Zmiana okresu rozliczeniowego przez Orange

Prawdopodobnie dostosowano Ci okres rozliczeniowy usług mobilnych do stacjonarnych, tak aby faktury były wystawiane w jednym terminie. Po stronie usług stacjonarnych faktycznie może być problem ze zmiana okresu rozliczeniowego.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zmiana okresu rozliczeniowego przez Orange

Jeżeli masz usługę stacjonarną, mobilną i połączyłeś je ze względu na zniżki, to okres rozliczeniowy może ulec zmianie.

 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Zmiana okresu rozliczeniowego przez Orange

@Arti_Kn_Pl 

@ketrasaArtur 

 

Nic nie łączyłem,nie zmieniałem żadnej z umów.Mam w Orange tylko usługi mobilne.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zmiana okresu rozliczeniowego przez Orange

A masz Orange Love?

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zmiana okresu rozliczeniowego przez Orange

Może Orange porządkował okresy rozliczeniowe i zostałeś przesunięty do najbliższego, a twój starty okres rozliczeniowy już nie jest dostępny.


Pracuję w Orange
  • 73
  • 96
  • 7

Zmiana okresu rozliczeniowego przez Orange

Orange aktualizuje (zmniejsza liczbę cykli bilingowych obecnie) , dlatego taka zmiana. Niestety obecnie nie ma możliwości zmiany czy też powrotu do starego cyklu bo ten przestał istnieć. Może coś się zmieni i będzie jakiś wybór ale obecnie nie da się zlecić takiej zmiany.