Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zmiana jednej z usług w Orange Love


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Zmiana jednej z usług w Orange Love

Witam serdecznie,

posiadam Orange Love, w którego skład wchodzi telefon komórkowy i Neostrada (oprócz tego posiadam jeszcze kolejny numer). Umowa na Orange Love kończy się za półtora miesiąca i zamierzałem przed końcem zamówić Internet Domowy 4G i przetestować jego działanie. Jeżeli nie zadowoliłby moich oczekiwań to zerwałbym umowę, w przeciwnym wypadku oczywiście zostawił i teraz moje pytanie brzmi:

Czy możliwe jest "podmienienie" Neostrady na 4G w pakiecie Love, zostawiając telefon bez zmian, a jeśli tak, to w jaki sposób można by to zrobić?

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Zmiana jednej z usług w Orange Love

@Jab3onski jest mozliwosc zeby w orange Love byl internet domowy 4G. Najlepiej skontaktowac sie z konsultantem https://www.orange.pl/view/kontakt

Przedstawi Ci on oferte i omowi mozliwosci zmiany neostrady na internet 4G


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Zmiana jednej z usług w Orange Love

@Jab3onski rozmawialem z konsultantem na czacie i jak najbardziej jest taka mozliwosc. Moze jednak zostac doliczona oplata aktywacyjna za internet mobilny.

 

_______________

* Wpis poddany edycji zgodnie z netykietą — moderator Kinga

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Zmiana jednej z usług w Orange Love

Nie do końca to chyba prawda. Jeśli zamówisz najpierw internet mobilny mając już go w Love, to go nie przełączy się w Love. Trzeba rozmigrować usługi. Albo zamówić oddzielny internet mobilny który trafi do Love.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Zmiana jednej z usług w Orange Love

@Piotrekk85 no kolega musialby zrezygnowac z tego 4G na probe i zamowic drugi, ktory juz bedzie w Love


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Zmiana jednej z usług w Orange Love

Wg mnie po takim myku będą skomplikowane faktury przez 2-3 miesiące. Taniej kupić starter za 5 zł w żabce czy potestować flexa przez miesiąc za złotówkę.