Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zgłoszenie nie działających uslug


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Zgłoszenie nie działających uslug

Witam . Czy w końcu ktoś na poważnie mógłby zająć się moim zgłoszeniem ,które już trwa ponad 30 dni i dalej usługi nie działają ?

Reasumując :Podczas korzystania z konta na stronie www.orange.pl ,widnieje błąd komponentu i żadne szczegóły nie mogą być wyświetlone .

Również w aplikacji ,pojawia się problem.

Zgłaszane wielokrotnie ,generuje koszty dzwoniąc do was.

Jedyne co mogę uzyskać po rozmowie z wami to zgłoszenie zrobić z nową datą ,która nie zmienia nic . 

 

5 ODPOW. 5

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Zgłoszenie nie działających uslug

@Darianek90Niestety nie mamy siły sprawczej naprawy i zgłaszania tejże do operatora

Próbowałeś na czacie zgłosić i pytać? To kontakt bezpłatny...

https://www.orange.pl/view/kontakt

Jakiego to rodzaju usługi i awaria? Może podpowiemy coś

Anonim

Nie dotyczy

Zgłoszenie nie działających uslug

@Darianek90  skoro masz problem z kontem Mój Orange, to na czat poproś o jego usunięcie. Potem założysz je od nowa, lub zgłoś poprzez czat że konto ma poważny błąd, muszą to naprawić.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Zgłoszenie nie działających uslug

@Darianek90 najskuteczniejszym rozwiązaniem Twojego problemu będzie usunięcie konta, a następnie po odczekaniu około 24 godzin założenie ponowne. W usunięciu konta pomoże konsultant. Jak już nie będziesz mógł się zalogować po usunięciu konta, to można zakładać na nowo.

Jeszcze sprawa ilości numerów na koncie. Najlepiej, jak by nie przekraczać 16 numerów. Po wyżej konto Mój Orange nie działa prawidłowo.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Zgłoszenie nie działających uslug

Zgłaszałem kilka razy na czacie jak i telefonicznie .

Bez skutku ..Mam czekać aż dział techniczny to naprawi .

Dostaje informacje że tak ,faktycznie nie działa coś ,ale musi to zrobić dział techniczny .i takie przepychanki .


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Zgłoszenie nie działających uslug

Dziękuję za odpowiedź ,będę próbował opcji .