Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zasięg Orange


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Zasięg Orange

Zasięg Orange to jakaś komedia zapewniali nas ze będzie super. W domu nie mogę korzystać z telefonu a o internecie to już można zapomnieć. Po złożeniu reklamacji odpisali że to nie jest ich wina i im przykro. A umowy zerwać nie można bo kary. Jak umowę podpisać to ci powiedzą to co chcesz usłyszeć, a jak już się problem z ich winy pojawia to nic nie są w stanie zrobić. Jeśli ktoś niejednokrotnie klijętem Orange to mu zazdroszczę. Co mam z tym zrobić? 

11 ODPOW. 11

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Zasięg Orange

@GerełłoWitam trzeba zgłosić reklamację opisz spokojnie problem i prośbę o rozwiązanie umowy z braku możliwości świadczenia usług .reklamację możesz złożyć w najbliższym salonie Orange lub na czacie w pliku PDF w linku daje kontakt i pamiętaj by żądać nr reklamacji reklamacja będzie rozpatrywana do 30 dni  czasem szybciej ,

https://www.orange.pl/view/kontakt?footerlink=true


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Zasięg Orange

Zgłaszałem telefonicznie. I byłem w oddziale składałem pisemną reklamację. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Zasięg Orange

@Gerełło  czytałem co pisałeś ale trzeba próbować do skutku lub prosić reakcję opisać dokładnie samemu sytuacje może  jakieś zapisy brak sygnału np dowody coś co poprze twoje słowa .


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18462
  • 52787
  • 713

Zasięg Orange

@Gerełło czy umowa była podpisywana w salonie, czy przez infolinię, stronę internetową?

Jeżeli poza salonem, to masz 14 dni na odstąpienie od umowy, nawet bez konieczności podawania przyczyny.

 

W innym przypadku, na drodze reklamacji, jak napisał @Citi2017. Nie podpieraj się mapką zasięgu, bo to nie jest podstawa. Trzeba znaleźć inne uzasadnienie.

 

Czy możesz podać miejscowość, w której korzystasz z usług Orange? 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1276
  • 3058
  • 31

Zasięg Orange

@Gerełło dlatego należy zawsze  pytać się tych co długo  mieszkają w danej miejscowości jaka sieć ma najlepszy zasięg A nie słuchać się sprzedawcy który nigdy tam nogi nie postawił. Mapki zasiegu też można sobie darować.

A teraz życzę wytrwałości w oczekiwaniu na koniec umowy.

Abonament komórkowy to nie usługa strefowa w obrębie której usługa musi działać.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Zasięg Orange

@ketrasaArtur  ja nie kazałem mapą się posługiwać tylko zasięgiem w telefonie  a znaczy brak jego jak by co


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18462
  • 52787
  • 713

Zasięg Orange

Najlepiej przed podpisaniem jakichkolwiek umów, warto zakupić starter, który kosztuje 5 PLN i sprawdzić działanie i zasięg operatora, u którego chce się podpisać umowę.

 

Obecnie takie startery za 5 PLN mają czas ważności pakietu internetowego 14 dni i jest tam 6 GB do wykorzystania oraz 5 PLN na 31 dni do wykorzystania na rozmowy, SMS-y MMS-y i inne usługi.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Zasięg Orange

Mieszkam w Kębłów koło Piask powiat Świdnik. A umowa była zawarta telefoniczne. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Zasięg Orange


@Gerełłonapisał(-a)

Mieszkam w Kębłów koło Piask powiat Świdnik. A umowa była zawarta telefoniczne. 


No to masz 14 dni na odstapienie od umowy od momentu jej zawarcia.

Wszelkie info tutaj

https://www.orange.pl/omnibook/odstapienie-od-umowy-na-uslugi-orange

W przypadku pytań skontaktuj się z infolinią: 510100100