Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zapytanie o roaming i problem z połączeniami

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Zapytanie o roaming i problem z połączeniami

Witam,
proszę o informację dot. kosztów w roamingu Polska - Finlandia w planie Biz Krajowy.
Czy jeżeli ja dzwonię do kogoś do Polski to osoba która odbiera połączenie w Polsce coś za to płaci?
Jakie koszta ponosi osoba dzwoniąca do mnie do Finlandii?
Jaki jest koszt roamingu, jeżeli dzwonię do kogoś w Finlandii z Finlandii?
Na historii swoich połączeń zauważyłem ostatnio dość niepokojącą sprawę - kilka połączeń wykonanych bez mojej zgody na bardzo dziwne numery telefonów, jeden z przykładów :
 
9 sierpnia 2016
21:29
Numer
3584099XXXXX
Długość
5 min 44 sek
Sieć
Finlandia kom
Koszt
0,00 zł
Pozdrawiam
 
o co tutaj chodzi?
Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zapytanie o roaming i problem z połączeniami

Czy jeżeli ja dzwonię do kogoś do Polski to osoba która odbiera połączenie w Polsce coś za to płaci?
---

Za połączenia odebrane w Polsce nie są pobierane opłaty (chyba że numer pochodzi z innego kraju)

 

Jakie koszta ponosi osoba dzwoniąca do mnie do Finlandii?
---

Jak za połączenie do Polski.

 

Na historii swoich połączeń zauważyłem ostatnio dość niepokojącą sprawę - kilka połączeń wykonanych bez mojej zgody na bardzo dziwne numery telefonów, jeden z przykładów :
---
W ten sposób są najprawdopodobniej prezentowane połączenia odebrane w roamingu. Koszt 0 zł oznacza, że pewnie posiadasz jakąś pulę bezpłatnych minut odebranych w roamingu 🙂

Co do cennika, znajdziesz go tutaj 🙂

Jaki jest koszt roamingu, jeżeli dzwonię do kogoś w Finlandii z Finlandii?
---
Z tego co napisałeś, wynika, że 0,25 zł za minutę (patrz Cennik powyżej), ale powinieneś upewnić się, że na pewno posiadasz Biz Krajowy. W razie wątpliwości, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Zapytanie o roaming i problem z połączeniami

"Czy jeżeli ja dzwonię do kogoś do Polski to osoba która odbiera połączenie w Polsce coś za to płaci?" Osoba która odbierze w Polsce połączenie nic nie płaci Ty za to płacisz.

"Jakie koszta ponosi osoba dzwoniąca do mnie do Finlandii?" Jeśli dzwoni z Polski płaci normalnie według swojego planu taryfowego. Np.Jeśli ma bez limitu to płaci tylko abonament normalnie.

Na resztę pyań nie znam dokładnych odpowiedzi,skontaktuj się z BOK np.przez czat.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Zapytanie o roaming i problem z połączeniami

Czy jeżeli ja dzwonię do kogoś do Polski to osoba która odbiera połączenie w Polsce coś za to płaci?
---

Za połączenia odebrane w Polsce nie są pobierane opłaty (chyba że numer pochodzi z innego kraju)

 

Jakie koszta ponosi osoba dzwoniąca do mnie do Finlandii?
---

Jak za połączenie do Polski.

 

Na historii swoich połączeń zauważyłem ostatnio dość niepokojącą sprawę - kilka połączeń wykonanych bez mojej zgody na bardzo dziwne numery telefonów, jeden z przykładów :
---
W ten sposób są najprawdopodobniej prezentowane połączenia odebrane w roamingu. Koszt 0 zł oznacza, że pewnie posiadasz jakąś pulę bezpłatnych minut odebranych w roamingu 🙂

Co do cennika, znajdziesz go tutaj 🙂

Jaki jest koszt roamingu, jeżeli dzwonię do kogoś w Finlandii z Finlandii?
---
Z tego co napisałeś, wynika, że 0,25 zł za minutę (patrz Cennik powyżej), ale powinieneś upewnić się, że na pewno posiadasz Biz Krajowy. W razie wątpliwości, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta 🙂