Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamówiona usługa Internet i tv - brak możliwości montażu


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Zamówiona usługa Internet i tv - brak możliwości montażu

Złóż ponownie zamówienie przez www. Nie wiem czy na końcu masz możliwość dodania uwag. Jeśli jest napisz, że instalacja została wykonana w pierwszym zleceniu i prosisz o przekazanie zlecenia do Partnera technicznego PT. Jeśli nie masz możliwości dodania uwagi, złóż zamówienie ponownie przez konsultanta, ten na 100% ma możliwość dodania tej informacji do zlecenia. Zamówienie z automatu jest anulowane po pierwszym wpisie technika.

Edit

Ale może być też tak, że się nie da złożyć kolejnego zamówienia, bo system widzi BMT. Hmmm...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 7
  • 0

Zamówiona usługa Internet i tv - brak możliwości montażu

Wiem że technik napisał zapytanie czy zapłacą za położenie kabla do mieszkania że skrzynki na budynku, to jakby z automatu zablokowało montaż instalacji. Tylko że za pół godziny przysłał pracownika który ten kabel położył. Tylko sygnał został zablokowany na centralce i  nikt nie wie jak to cofnąć a mi już ręce opadają.  Sprawa dla reportera 😁😁😁🤣

 

Dokładnie każdy patrzy w ekran

________________
* Scalenie postów + wyciągnięcie treści ze spoilera – moderator Kinga


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 123
  • 0

Zamówiona usługa Internet i tv - brak możliwości montażu

Był okres gdzie sam się interesowałem podłączeniem usługi internet stacjonarny, telewizja i telefon. Niestety po zweryfikowaniu stwierdzono że mój internet do 10Mb/s gdzie realnie mam 3-3,4Mb/s  nie udźwignie tego. 

 

Drugim minusem było, że telefon w takiej konfiguracji (net, telewizja, telefon )  staje się telefonem internetowym i brak internetu to brak telefonu. 

To najbardziej mi przeszkadzało.  Bo teraz nawet jak nie ma internetu to telefon normalnie działa a przy seniorze w domu wręcz wskazane aby tak było.  W tamtej konfiguracji  brak neta to brak telefonu. Proponowano mi zakup nowej linii telefonicznej osobnej i to za niemałe pieniądze. .