Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamówienie Abo przez Internet


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Zamówienie Abo przez Internet

Siemasz!

Zamówiłem sobie wczoraj przez Internet (na stronie orange) abonament w orange z nowym telefonem - jako nowy klient w orange - z opcją odebrania w wybranym salonie. Wybrałem abo, telefon, wypisałem wszystkie dane, itd. I potwierdziłem przyciskiem "Zamawiam"

 

Następnie po zakończeniu zamówienia zostałem przekierowany do pustej strony z orange bez żadnego potwierdzenia, nr. zamówienia, czy czegokolwiek, co i tak wydawało mi się dziwne, ale myślałem że wszystko gra (i nie złożyłem nowego zamówienia bo nie chciałem złożyć 2 pod rząd by potem nie były jakieś komplikacje). Niestety nie otrzymałem jeszcze żadnego maila, sms'a, czy cokolwiek z potwierdzeniem mojego zamówienia...

 

Czy to normalne że nie dostałem po złożeniu zamówienia jeszcze potwierdzenia złożenia zamówienia na sms czy chociażby na maila? Czy możliwe że zamówienia się nie wpisało  (bo po zamówieniu zostałem skierowany na tak choćby pustą stronę z orange) ??

 

Prosze o pomoc czy jakieś wyjaśnienia co się stało bo chciałbym w końcu przejść do orange 🙂

 

Peace!

1 ODPOWIEDŹ 1
Anonim

Nie dotyczy

Zamówienie Abo przez Internet

@takeitorange Zadzowń do Orange 510 700 700 tam sprawdza