Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wysoka pierwsza faktura oraz dziwny czas opłaty.

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 23
  • 0

Wysoka pierwsza faktura oraz dziwny czas opłaty.

Otóż 1 grudnia podpisałem umowę na orange love i do tego wziąłem telefon razem wynosi mi 143 zł miesięcznie, później zastanawiałem się kiedy przyjdzie faktura i jaki czas będzie na opłacenie, na infolinii dowiedziałem się że faktura będzie 10 i czas spłaty to 14 dni, no spoko. Faktura która przyszła 10 wynosiła 43 zł w opisie było napisane "rata za telefon" myślę spoko pewnie faktura za love przyjdzie w następnym miesiącu z fakturą za styczeń, jednakże następną fakturę zobaczyłem na poczcie 28 grudnia na 266 zł z zapłatą do 9 stycznia z dopiskiem faktura za okres grudzień, rozumiem że jest opłata aktywacyjna jednakże ta wynosi 50 zł nadal coś dużo, dodatkowo i czat i infolinia ciągle jest zajęta przez co nie mogę się skontaktować, i dodatkowo gdy wchodzę na mój orange czy to na aplikacji czy na stronie nigdzie nie ma tej faktury do opłacenia żadnej najmniejszej informacji, jedynie info o opłaceniu faktury na 43 zł.

Tak więc miło by mi było jakby ktoś wyjaśnił tą sytuację. Pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Wysoka pierwsza faktura oraz dziwny czas opłaty.


JackRipper napisał(-a):

Gdy wbijam na orange mam całe podsumowanie, i nie ma tam żadnej informacji o tej fakturze jest jedynie o mojej poprzedniej którą opłaciłem (43zł) ,napisałem to w opisie tematu.


@JackRipper, pokaż screen z całym adresem z paska adresu po wbiciu zakładki Mój Orange z  belki forum.

A tak wogóle, to dopóki na koncie nie pojawi się możliwość pobrania faktury, możesz nie widzieć wszystkiego z racji okresu wyrównawczego pomiędzy umowami.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

30 ODPOW. 30
Anonim

Nie dotyczy

Wysoka pierwsza faktura oraz dziwny czas opłaty.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32683
  • 38196
  • 1382

Wysoka pierwsza faktura oraz dziwny czas opłaty.

Najlepiej skontaktuj się z BOK http://orange.pl/kontakt bo tu nikt nie ma wglądu w Twoje dane.

Podejrzewam że najpierw została aktywowana komórka, a potem zmieniony okres rozliczeniowy na potrzeby promocji Orange Love. I jest tam okres dłuższy niż jeden miesiąc. Ale szczegóły to na BOK

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 23
  • 0

Wysoka pierwsza faktura oraz dziwny czas opłaty.

I oto chodzi że pierwsze co zrobiłem to chęć kontaktu nie zliczę ile razy próbowałem i nie mogłem się połączyć, bo ciągle było zajęte.

 

Link nie otwiera się tzn. biała zawartość.

Anonim

Nie dotyczy

Wysoka pierwsza faktura oraz dziwny czas opłaty.

@JackRipperU mnie działa z tego linku co podałem 

 


Przechwytywanie1.PNG

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 23
  • 0

Wysoka pierwsza faktura oraz dziwny czas opłaty.

Gdy wbijam na orange mam całe podsumowanie, i nie ma tam żadnej informacji o tej fakturze jest jedynie o mojej poprzedniej którą opłaciłem (43zł) ,napisałem to w opisie tematu.

Anonim

Nie dotyczy

Wysoka pierwsza faktura oraz dziwny czas opłaty.

@JackRipper, na obecnym etapie przenoszenia usług, trzeba trochę cierpliwości, by "wbiło" to, czego chcesz. Nie wszystko działa cacy.

Anonim

Nie dotyczy

Wysoka pierwsza faktura oraz dziwny czas opłaty.


JackRipper napisał(-a):

Gdy wbijam na orange mam całe podsumowanie, i nie ma tam żadnej informacji o tej fakturze jest jedynie o mojej poprzedniej którą opłaciłem (43zł) ,napisałem to w opisie tematu.


@JackRipper, pokaż screen z całym adresem z paska adresu po wbiciu zakładki Mój Orange z  belki forum.

A tak wogóle, to dopóki na koncie nie pojawi się możliwość pobrania faktury, możesz nie widzieć wszystkiego z racji okresu wyrównawczego pomiędzy umowami.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 23
  • 0

Wysoka pierwsza faktura oraz dziwny czas opłaty.

Czyli że za niedługo pajawią się informację o tej fakturze na stronie? Jeżeli to będzie od razu za dwa mc to spoko jak za jeden to coś jest nie halo, dodatkowo wie ktoś dlaczego jest taka data wystawienia faktury i opłacenie do 9? no sorry ale wypłatę mam 10.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32683
  • 38196
  • 1382

Wysoka pierwsza faktura oraz dziwny czas opłaty.

A logujesz się na konto samej komórki czy masz też drugie konto dotyczące usług stacjonarnych?
W przypadku Orange Love wystawiony jest jeden rachunek ale dwie faktury.
Faktury za samą komórkę zazwyczaj się nie płaci, kwota z komórki doliczana jest w pozycjach dodatkowych w fakturze z części stacjonarnej. Może stąd rozbieżności?