Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wyrobienie duplikatu karty bez dowodu osobistego.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 28
  • 0

Wyrobienie duplikatu karty bez dowodu osobistego.

Dzień dobry,

czy możliwe jest wyrobienie duplikatu karty SIM, bez dowodu osobistego, wyłącznie na podstawie zaświadczenia o jego utracie wystawionego przez Urząd Gminy?

13 ODPOW. 13

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wyrobienie duplikatu karty bez dowodu osobistego.

@esc1  możesz samodzielnie dokonać wymiany karty SIM bez wizyty w salonie, tu więcej info Samodzielna wymiana karty SIM | Orange Polska


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 28
  • 0

Wyrobienie duplikatu karty bez dowodu osobistego.

Niestety nie posiadam aktywnej poprzedniej karty.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wyrobienie duplikatu karty bez dowodu osobistego.

@esc1  to niestety ale musisz udać się osobiście do salonu, z tym że musisz posiadać dowód osobisty, możesz spróbować z innym dokumentem potwierdzającym Twoją tożsamość lub z tym zaświadczeniem lecz nie gwarantuję sukcesu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Wyrobienie duplikatu karty bez dowodu osobistego.

@esc1 wymiany karty SIM w salonie może dokonać tylko właściciel. Nie są honorowane żadne pełnomocnictwa. Jest to zabezpieczenie, ponieważ do wielu serwisów logowanie wymaga uwierzytelniania otrzymanym SMS-em.

Najlepiej, jak by był dokument, na który był rejestrowany numer, czyli dowód, paszport. Jeżeli przy wymianie będzie inny dokument, niż był przy rejestracji numeru, potrzeba aktualizację danych. Zaświadczenie raczej nie wystarczy, prawo jazdy być może, bo jest zapisany PESEL.

Tu info o wymianie karty SIM:

https://www.orange.pl/omnibook/karta-sim

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 28
  • 0

Wyrobienie duplikatu karty bez dowodu osobistego.

Fatalnie. Czyli osoba, która utraciła i telefon i dokumenty nie ma możliwości wyrobienia duplikatu, póki nie dostanie nowego dowodu, czyli po 30 dniach. Nawet startera też nie może nabyć, bo nie ma jak jej zarejestrować. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Wyrobienie duplikatu karty bez dowodu osobistego.

@esc1 na pewno można zarejestrować na paszport. Zawsze też można zablokować utracony numer telefonu. Po wymianie karty SIM numer trzeba będzie odblokować.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 28
  • 0

Wyrobienie duplikatu karty bez dowodu osobistego.

Usiłowałam się dodzwonić na infolinię Orange, żeby dopytać, ale z tego wszystkiego mam pustkę w głowie i nie mogłam sobie przypomnieć kodu klienta.
A na czasie tylko sprzedają, przedłużają, albo odsyłają do Maxa.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 28
  • 0

Wyrobienie duplikatu karty bez dowodu osobistego.

OK, jak się uspokoiłam, to znalazłam kod klienta na aneksie do umowy. 
Konsultant na infolinii powiedział, że z zaświadczeniem z UM nie powinno być problemu przy duplikacie.

Przekonam się jutro.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5371
  • 21522
  • 173

Wyrobienie duplikatu karty bez dowodu osobistego.

@esc1 

Powodzenia. Jeśli masz jakiś inny dokument (poza zaświadczeniem) mogący potwierdzić tożsamość to też dobrze będzie go zabrać.