Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wypowiedzenie usługi


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Wypowiedzenie usługi

Witam,

na 3 numery skończyła się już umowa w abonamencie czy przy przeniesieniu numeru wypowiedzenie umowy ma okres 3 miesięcy czy tylko 1go? Z czego to wynika?

Pozdrawiam

10 ODPOW. 10

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Wypowiedzenie usługi

Miesiąc + ewentualnie na koniec okresu rozliczeniowego. 

Wynika to z zapisu w regulaminie


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Wypowiedzenie usługi

No właśnie, a otrzymałem wiadomość, że moje numery zostaną przeniesione dopiero w grudniu. Mam 5 numerów połączonych w Orange Open/Wspólny plan LTE pod głównym numerem dla którego umowa się skończyła, tak jak dla 2 innych (kolejne dwa kończą się w listopadzie i grudniu).  


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Wypowiedzenie usługi

Orientuje się jak to powinno wyglądać w planie wspólnym LTE?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32712
  • 38393
  • 1384

Wypowiedzenie usługi

To zależy kiedy wniosek o przeniesienie trafil do Orange, w jakim trybie i kiedy kończyła się umowa. Musi być zachowany pełen okres wypowiedzenia jeśli wybrałeś opcję bez opłat

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Wypowiedzenie usługi

Wniosek o rozwiązanie tj przeniesienie numeru do Play trafił wczoraj. Nie wiem jaki to tryb, a umowa skończyła się w połowie października na 3 numery, na 2 inne jeszcze trwa do listopada i grudnia.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32712
  • 38393
  • 1384

Wypowiedzenie usługi

Jeśli chcesz przenieść z Orange do Play, to data dostarczenia do Play nie gra roli. Ale jak masz datę przeniesienia to trwało to szybko. Teraz pytanie kiedy masz wystawiane faktury w Orange, którego dnia miesiąca?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Wypowiedzenie usługi

Okres rozliczeniowy jest do 13 dnia miesiąca. Mam datę przeniesienia i właśnie mnie ona dziwi. Wszystkie numery którym zakończyła się umowa, zostaną przeniesione dopiero 12 grudnia, razem z numerem którego umowa kończy się w listopadzie. Numer którego umowa kończy się w grudniu dokładnie 28 i tego dnia zostanie przeniesiony. Zastanawia mnie dlaczego policzono 3 cykle rozliczeniowe mimo, że umowy już wygasły.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32712
  • 38393
  • 1384

Wypowiedzenie usługi

Jeśli umowa się skończyła a dokumenty dotarły wczoraj a faktury masz od 14 do 13, to musi być zachowany jeden okres rozliczeniowy jako być wypowiedzenie. U Ciebie będzie to 14.11-13.12.

Poza tym możesz złożyć wniosek o przeniesienie bez zachowania wypowiedzenia ale i tak Orange należy się abonament za ten okres więc się to nie opłaca.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Wypowiedzenie usługi

No właśnie tylko, że na wszystkie numery dostałem informację, że przeniesienie nastąpi 13.12, a nie 14.11 dla numerów których umowy się skończyły. Gdzie mogę to zgłosić, żeby to zweryfikowali?

Dzięki wielkie za pomoc.