Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wypowiedzenie Umowy Orange Love a zachowanie numeru


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Wypowiedzenie Umowy Orange Love a zachowanie numeru

Musiałbyś wycofać wniosek u swojego nowego opa i ponowić z konkretną datą.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 11
  • 0

Wypowiedzenie Umowy Orange Love a zachowanie numeru

Czyli najlepiej anulować na Orange w zgłoszeniach przeniesienie i później zadzwonić do operatora nowego żeby anulował?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Wypowiedzenie Umowy Orange Love a zachowanie numeru

Nie ma znaczenia gdzie anulujesz, pamiętaj jedynie aby zgłosić u nowego operatora ponowienie przeniesienia z konkretną datą lub z dniem końca promocji.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 11
  • 0

Wypowiedzenie Umowy Orange Love a zachowanie numeru

Zadzwoniłem sobie do operatora/biorcy. Wyślą informację do Orange, żeby zmienić okres na właśnie koniec umowy czyli 01/10/21. Jeśli coś ruszy, to wtedy napiszę tutaj jak sprawa się skończyła. Dziękuje wszystkim za pomoc. Pozdrawiam 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Wypowiedzenie Umowy Orange Love a zachowanie numeru

A co z okresem wypowiedzenia? Też chcę zrezygnować z usług ale zostawić nr kom. 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Wypowiedzenie Umowy Orange Love a zachowanie numeru

@engwar Chcesz przenieść numer komórkowy do innego operatora czy zostawić go u nas?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Wypowiedzenie Umowy Orange Love a zachowanie numeru

Chcę zostawić i podpisać nową umowę na abonament. Może zacznę od początku. Jakieś dwa miesiące temu dostałem emaila o zbliżającym się końcu umowy (18 paź.). Jakiś tydzień temu zadzwoniłem na infolinię, chciałem się dopytać o warunki wypowiedzenia, czyli rezygnacja z  TV, internet i łącze z nr voip.

Konsultantka zaproponowała że końcem września zadzwoni, dopełnimy formalności względem umowy na komórkę. Zapomniałem się dopytać co z wypowiedzeniami pozostałych usług. Kilka dni temu pisałem na czacie z konsultantem na stronie Orange i uzyskałem odpowiedź taką samą jak tutaj czyli że przedłużając umowę na nr komórkowy automatycznie pozostałe usługi z pakietu Love są likwidowane. 

Dzisiaj wracając z pracy zaszedłem do salonu Orange. Tam dowiedziałem się że mogę dzisiaj podpisać umowę na komórkę a na pakiet Love i tak obowiązuje 30-to dniowy okres wypowiedzenia czyli do 6 października. Coś chyba się pani pomyliło, przecież umowę mam do 18 paź. Czy gdzieś dostanę pewną odpowiedź?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Wypowiedzenie Umowy Orange Love a zachowanie numeru

Warunki nowej oferty telefonu komórkowego wejdą w życie z najbliższym okresem rozliczeniowym po podpisaniu Aneksu.
Pozostałe usługi z pakietu zostaną wyłączone na dzień przed wejściem w życie nowej oferty telefonu komórkowego
Za wyłączenie usług na podstawie podpisanego Aneksu mobile nie jesteś obciążany karą za zerwanie umowy. Umowa Orange Love nie jest zrywana tylko aneksowana.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Wypowiedzenie Umowy Orange Love a zachowanie numeru

Czyli lepiej będzie poczekać na oddzwonienie konsultanta z infolinii końcem września czy iść do salonu np. jutro i dopełnić formalności na miejscu.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wypowiedzenie Umowy Orange Love a zachowanie numeru

@engwar  jeżeli miałbym doradzać to jak masz blisko i po drodze do salonu to załatwiaj tam, będziesz miał wszystko czarno na białym, a z rozmowami telefonicznymi bywa różnie (takie moje zdanie).