Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wypowiedzenie Umowy Orange Love a zachowanie numeru


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 11
  • 0

Wypowiedzenie Umowy Orange Love a zachowanie numeru

Cześć,

 

Przychodzę tutaj z prośba jak mam rozegrać wypowiedzenie umowy na Orange Love (TV+Internet+Stacjonary+Komórkowy). Otóż umowa kończy mi się 1 października 2021 roku, nie chce już korzystać z tych usług ale numer telefonu komórkowego chciałbym zachować ponieważ moja narzeczona ma do niego praktycznie wszystko przypisane i zmiana byłaby uciążliwa. Prosiłbym o napisanie krok po kroku jak to zrobić aby obyło się bez przeszkód. Pozdrawiam i dziękuje 🙂

23 ODPOW. 23

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Wypowiedzenie Umowy Orange Love a zachowanie numeru

@Dironixu1906  podczas składania rezygnacji z OL wystarczy zgłosić chęć zachowania numeru w określonym abonamencie na osobę umowną z pakietu OL. Polecam to jednak załatwić w czasie określonym  w umowie i najlepiej w telepunkcie,(najlepiej firmowym, nie w agencji) bo masz potwierdzenie wszystkich ruchów  i zleceń na piśmie. Tam też się dowiesz wszystkiego o zwrocie sprzętu Orange

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wypowiedzenie Umowy Orange Love a zachowanie numeru

@Dironixu1906 osobiście nuner komórkowy z OL przeniosłem do innego operatora. To najbezpieczniej i pewne rozwiązanie. Ponieważ jedna z usług zostaje zabrane z pakietu OL, więc z automatu jest skończona umowa.

Jeżeli koniecznie ma numer komórkowy zostać w Orange, to najlepiej na niego podpisać umowę abonamentową, np. Plan Mobilny. Można również zostawić numer w ofercie na kartę, ale dokładnie przy wypowiedzeniu musi być zaznaczone, co ma się stać z numerem po zakończeniu umowy. Dobrze jest przypomnieć, aby numer po zakończeniu umowy nie został wyłączony. Formalności musi załatwić osoba, na którą jest podpisana umowa OL.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Wypowiedzenie Umowy Orange Love a zachowanie numeru

@Dironixu1906 Robisz przedłużenie umowy na telefon komórkowy, który jest w Love. Usługi stacjonarne zostaną wyłączone. Pamiętaj o zwrocie sprzętu. To tyle.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 11
  • 0

Wypowiedzenie Umowy Orange Love a zachowanie numeru

Wczoraj przeniosłem numer do Otvartej ponieważ mieli najkorzystniejszą ofertę tylko, że numer zostanie przeniesiony dopiero 18/10/21 a umowę mam do 01/10/21 więc te siedemnaście dni zostaję bez numeru czy jak to wygląda? Bo nigdy nie przenosiłem numerów. Co do umowy Orange Love nie muszę z niczego rezygnować tak? Sama się rozwiążę z dniem pierwszego października tak? Jedynie sprzęt muszę oddać do 2 tygodni to pamiętam.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wypowiedzenie Umowy Orange Love a zachowanie numeru

@Dironixu1906 czemu dopiero 18 października, a nie z dniem końca umowy u obecnego operatora?

Przez te kilka dni numer dalej będzie działał, ale w sieci Orange. Będzie trzeba uregulować fakturę za cały miesiąc, a po przeniesieniu numeru wystąpić o zwrot nadpłaty za niewykorzystane dni.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Wypowiedzenie Umowy Orange Love a zachowanie numeru

@Dironixu1906No aż tak daleko bym nie był optymistą. Ufaj i kontroluj. Osobiście bym się upewnił czy usługa się skończy i zamknie sama z końcem umowy.

Na zwrot sprzętu masz 14 dni


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 11
  • 0

Wypowiedzenie Umowy Orange Love a zachowanie numeru

Zadzwoniłem przed chwilą do operatora do którego chcę przenieść numer i dostali oni informację od Orange, że z zachowaniem okresu wypowiedzenia czyli do 18 października a umowa jest do 1 października więc bardzo ciekawe. Co w takiej sytuacji zrobić?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Wypowiedzenie Umowy Orange Love a zachowanie numeru

Orange taką dał datę bo operator biorca wystąpił z zachowaniem okresu wypowiedzenia, a powinien wystąpić z datą konkretną czyli 01.10. lub z datą końca promocji. A prawdę mówiąc to Ty powinieneś poinformować swojego nowego operatora w jakim trybie chcesz rozwiązać umowę z Orange. Na wniosku MNP będziesz miał tryb wypowiedzenia, sprawdź.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 11
  • 0

Wypowiedzenie Umowy Orange Love a zachowanie numeru

Na wniosku mam "zachowując okres wypowiedzenia" To co zrobić w takim przypadku?