Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana sim internet mobilny

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Wymiana sim internet mobilny

@slav72 czytałem tąrozprawkę. Takie info to lepiej wklejać w Pogaduchach, a zainteresowanych wywołać, aby przeczytali.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Wymiana sim internet mobilny

@agat13 Pracowałem na infolinii rok temu (ale w firmie konkurencyjnej ) więc wiem jak ta praca wygląda. Mają prawo czegoś nie być pewni ale choćby tam od tego byli kierownicy i ewentualna konsultacja (zawieszone połączenie) z kim bardziej doświadczonym... Ewentualnie się szperało po regulaminach by coś znaleźć ale słyszac tekst że "numer internetowy to też jakby głosowy bo można dzwonić tylko są opłaty"... Z tym się jeszcze nie spotkałem... Gdzie tylko przytoczę cytat z regulaminu który mnie osobiście rozkłada "Warunkiem skorzystania z Usługi jest posiadanie aktywnej karty SIM w jednej z mobilnych ofert głosowych Orange na kartę lub na abonament". Dla mnie tu jest błąd... "[...]aktywnej karty SIM - korzystających z usług mobilnych bądź usług połączeń głosowych Orange na kartę lub na abonament".

Dajcie wam to przepisze...

 

 

_______________

Wpis edytowany - Rafał

Anonim

Nie dotyczy

Wymiana sim internet mobilny

Jeśli chodzi o wiarygodność pracownika to równie to bywa. Nie przeczę, że na infolinii można usłyszeć ,,kfiatki' ale w salonie operatora też zdarzają się takie przypadki. Bardziej zależy od osoby na którą się trafi. 

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Wymiana sim internet mobilny

Gdzie jeszcze dodam "mobilnych ofert głosowych Orange" ma się rozumieć że to chodzi o to że się często wszystko zmienia? Zwłaszcza ceny i "rabaty". Mobilny to może być telefon czy ten internet, a nie "oferta głosowa Orange" - chyba że się będziemy doszukiwać po synonimach, ale patrząc na ten regulamin to wątpię o takiej błyskotliwości. Oznaczam jako rozwiązane. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam 😉 Miłego weekendu.