Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wifi calling nie działa


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Wifi calling nie działa

Witam, tak jak w temacie od jakiegoś czasu nie działa mi kompletnie wifi calling w telefonie samsung galaxy s9, abonament z orange, internet domowy też z orange. Wcześniej działał ale czasami. 

 

Dzwoniłem na infolinie i twierdzą że po ich stronie jest wszystko ok, proponują wizytę technika za którą miał bym zapłacić 129 zł jeśli okaże się że problem po mojej stronie. Może macie jakieś sugestie co może być nie tak?? Oczywiście w telefonie połączenie przez wifi włączone jest.

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Wifi calling nie działa

Zadzwoń na pomoc techniczną do komórek by zresetowali Ci usługę odpowiedzialną za wifi calling.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 4
  • 0

Wifi calling nie działa

Faktycznie, kolejny telefon z prośbą o reset usługi pomógł. 

 

A mam jeszcze pytanie do osób korzystających z tej usługi. Czy żeby to działało wymagany jest bardzo dobry zasię wifi?? U mnie wygląda to tak że gdy jestem na piętrze gdzie znajduje się router i zasięg jest pełny to wifi calling działa, ale jak pójdę piętro wyżej i zasięg słabnie to wifi calling znika chociaż internet po wifi działa normalnie. Często zdarza się też tak że ponowne zejście w rejon gdzie zasięg jest dobry nie przywraca wifi calling. Dopiero po restarcie urządzenia jest ponownie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Wifi calling nie działa

To też ma wpływ.