Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

WORLD OF TANKS Blitz


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

WORLD OF TANKS Blitz

Witam.
Już wielokrotnie problem zgłaszany do ,,inżynierów" ale dalej nie ma rozwiązania. Mianowicie od 6 miesięcy jest niemożliwa gra w Wotb spowodowane jest to tym ze po chwili grania minucie ping nie skacze ale traci polaczenie i laguje całkowicie grę czolg zapada się pod ziemię. Jestem w zasięgu LTE, dzieje się to na każdej ulicy w Sanoku, na zewnątrz pomieszczenia także. Zasięg mam 4 kreski LTE i dalej jest problem. Dzieje się to o każdej porze dnia i nocy nawet o 4 nad ranem. Nie ma znaczenia telefon mam samsung s5 na lg g flex2 jest ten sam problem oraz na Xperia Z2 także. Nie pomaga resetowanie karty SIM przez technika. Nie pomaga wyłączenie LTE aby nie przechodzilo do innego zasięgu. Nie pomaga przywracanie fabrycznych systemu.Nie pomaga wgranie gry od nowa. Nie pomaga wgrywanie od nowa ustawień internetu. Od 2 tygodniu bo od miesiąca zgłaszam ten problem nie mogę wogole wejść do gry jest łączenie i na tym się kończy. DODAM ŻE NA SIECI PLUS OD KOLEGI Z WIFI DZIAŁA BEZ PROBLEMU W TYCH MIEJSCACH.
8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

WORLD OF TANKS Blitz

@Ravdaro  Pozostaje kupić internet od PLUSA, żeby grac WORLD OF TANKS Blitz


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

WORLD OF TANKS Blitz

Nie mogę bo mam umowę na 2 lata

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

WORLD OF TANKS Blitz

Jeśli masz ofertę dla firm, wykup usługę Orange VPN.
Inaczej pisz na support gry by nie wymagali niestandardowych portów.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

WORLD OF TANKS Blitz

Nie mam dla firm. Co to znaczy i czy jest możliwość aby to naprawić. Dlaczego dzieje się to w Sanoku zaś w innym rejonie 50 km dalej to nie występuje. Odpowiedź była taka ze jest to wina obciążenia nadajnika ale ... jakie obciążenie jest o 4 nad ranem

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

WORLD OF TANKS Blitz

To zależy ile osób na danych nadajników korzysta z innych portów niż 80 i parę innych.
Jeśli dużo, jest to ucinane.
Niestety w ofertach indywidualnych na abonament i na kartę tego się nie zmieni.... 😞
Anonim

Nie dotyczy

WORLD OF TANKS Blitz

@RavdaroMogą być też zakłócenia z innych urządzeń nie koniecznie wina, jest po stronie Orange.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

WORLD OF TANKS Blitz

W tym samym miejscu używam internet z plusa od kolegi i nic nie zakłóca pracy urządzeniu. Ani jemu ani mi

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

WORLD OF TANKS Blitz

Czy o 4 nad ranem tez tyle osób korzysta z nadajnika. Nie oszukujmy się na pewno nie. A w każdy dzień o porach 4-6 rano jest ten sam problem