Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

W 2017 roku orange nie ma pay portal na ktorym latwo mozna oplacic fakture.


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

W 2017 roku orange nie ma pay portal na ktorym latwo mozna oplacic fakture.

Jestem nowy z orange wiec wybaczcice moja niewiedze. Niestety strona orange nie ulatwia sprawy. Nie da sie poprostu latwo i szybko oplacic faktury. Aplikacja moj orange nie uwzglednia moich faktur za swiatlowod wiec bez dzwonienia do biura obslugi sie nie obejdzie. Znowu faktura ktora otrzymalem odsyla mnie do bez uzytecznych linkow na stronie na ktorej nie mozna oplacic uslug stacjonarnych. 2004 rok mamy znowu w orange. Wystarczylby normalny pay portal jak w kazdej szanujacej sie firmie na ktorej wpisuje numer konta orange podaje mi ile zaplacic, wpisuje numer karty i po sprawie. Te zakladanie dwudziestu kont na kazda inna usluge u was to jakas pomylka. A rozmawianie z waszymi konsultantami ktorzy przekierowuja mnie na jakies nie dzialajace linki to strata czasu. Dostalem trzeci rachunek za uslugi mobilne i poraz trzeci skladam reklamacje bo faktry nadal sa obliczane bez uwzglednienia swiuatlowodu. Zaluje ze sie z wami wogole zadalem. Pozdfrawiam cierpliwych ale na wasze cieagle reklamacje i przegladanie waszej bezurzytecznej pomocy i dzwonienie po godzine za kazdym razem jak dostane faktrue nie mam czasu.

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

W 2017 roku orange nie ma pay portal na ktorym latwo mozna oplacic fakture.

Niestety na dziś nie ma opcji technicznej na wystawienie jednej faktury za usługi stacjonarne i mobilne.