Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Volte brak ikonki

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Volte brak ikonki

Witam działa komuś Volte na Samsungu S7 edge wersja 8.0 poprawki z grudnia ? Dodam że ustawieniach telefonu włączone volte. Wifi caling dziala bez problemu tylko nie dziala volte. Jednak jak przy numerze dam +48 to pokazuje się ikonka hd voice ale co teraz za każdym razem jak będę dzwonił mam dawać +48? W t-mobile dziala bez problemu. Aktualnie numer jest przenoszony do Orange z t-mobile.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 92
  • 4

Volte brak ikonki

Samsung S7 edge wersja xeo obsluguje volte, jedynie nie ma tylko "ikonki" na belce. Jak wykonujesz polaczenie po volte na belce jest LTE badz LTE+.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

Volte brak ikonki

Telefon powinien mieć oprogramowanie od Orange, inaczej usługa ci nie zadziała > VoLTE, co do ikony HD to się wyświetla jak połączenie jest zestawione w jakości HD, jeśli dobrze pamiętam to Orange i Plus, czy inne zestawi w HD to już musisz sprawdzić sam, nie korzystam z tych usług i brandu operatora nie mam, trudno mi to przetestować.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 58
  • 1

Volte brak ikonki

Mam obecnie xeo czyli musze miec prt?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 92
  • 4

Volte brak ikonki

Samsung S7 edge wersja xeo obsluguje volte, jedynie nie ma tylko "ikonki" na belce. Jak wykonujesz polaczenie po volte na belce jest LTE badz LTE+.


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Volte brak ikonki

@gregorio990, czy sprawa została wyjaśniona? Któraś z powyższych odpowiedzi wyczerpuje sprawę i oznaczamy jako rozwiązanie?