Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VPN Static porty


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2640
  • 10847
  • 100

VPN Static porty

@Rumek94a sprawdzałeś możliwość ustawienia DMZ bo w niekiedy bez modyfikacji softu nie mam możliwości ustawienia DMZ. Sprawdzałeś konfiguracje po stronie abonament chodzi o zmianę APN bo wykopując VPN od operatora, jedyną konfiguracje po stronie abonamenta jest zmiana APN. Pozdrawiam 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

VPN Static porty

właśnie zamówiłem internet domowy 4G kupiłem vpn i czekam na odpowiedz ze zgłoszenia  mam jeszcze router TCL LINKHUB Cat6. Home Station HH63V1  chyba ze kupie router acer predator connect x5

 

nawet DDNS na NO-IP mam zobaczymy po zgłoszeniu czy będą otwarte bo jestem ciekaw

 

obraz_2023-02-14_135408139.pngobraz_2023-02-14_135352757.png

 

________________
* Scalenie wpisów – moderator Michał


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2640
  • 10847
  • 100

VPN Static porty

Ok 🙂 to zobaczymy po zgłoszeniu czy będą otwarte 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2221
  • 12432
  • 57

VPN Static porty

@Rumek94  myślisz o takim sprzęcie Predator Gamingowy Router 5G | Connect X5 | Oficjalny sklep Acer Polska 😄

Przyszłościowy bo z 5G już, ale piekielnie drogi 😉

Skoro przemeblowujesz swoją ofertę, to testuj i daj znać, czy będzie wszystko ok 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

VPN Static porty

Zgłoszenie rozwiązane jak zawsze mówią że nie blokiluja portów sprawdzałem w telefonie APN ustawiłem i też są zablokowane 

 

Screenshot_20230215_133308_com.google.android.apps.messaging.jpg

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2640
  • 10847
  • 100

VPN Static porty

@Rumek94  przesyłam linka dotyczącego VPN  masz wszystkie informacje tutaj zawarte: https://www.orange.pl/view/vpn

Moze coś to pomoże.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

VPN Static porty

Już wszystkiego prubowalem może wiecie jaki vpn się opłaca kupić  bo ten z Orange coś mi nie dzala żeby porty były otwarte w routerze widzalem ze jest zakładka VPN  w Urban vpn to tylko widzalem port 80 był otwarty 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2640
  • 10847
  • 100

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

VPN Static porty

No u mnie się łączy i jest wszystko dobrze tylko kłopot z portami bo zamkniente nawet w telefonie łączy się pod APN vpn.static.pl jest dostęp do internetu tylko porty zobaczę jak zainwestuje w router nowy trochę to potrwa a na razie wyłączę ta usługę bo nie opłaca się płacić 20zl za tylko IP bez otwartych portów 

 

____________

* Wpis edytowano - Wiktor


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5998
  • 24411
  • 206

VPN Static porty

@Rumek94 

Powtarzasz w kółko że masz zamknięte porty, a chciałbyś mieć otwarte. Porty jako takie są "otwarte" tylko jeśli faktycznie coś na tych portach nasłuchuje. Samo przekierowanie pakietów z internetu do określonej lokalizacji w LAN nie wystarcza, jeszcze coś w tej lokalizacji musi odpowiadać na próby nawiązania połączenia. Jeśli chcesz uzyskać jakąś konkretną pomoc, to spróbuj skupić się w swoim pytaniu na konkretnej konfiguracji, opisz ją dokładnie, włącznie ze sposobem sprawdzania stanu portów. Jestem prawie pewien, że popełniasz jakiś prosty błąd i stąd problemy. Jednak na podstawie ogólnikowych i chaotycznych informacji trudno wskazać co jest nie tak.