Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ustawienia w Samsungu S5610

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Ustawienia w Samsungu S5610

Mam problem z ustawieniami http://samnaprawiam.orange.pl/ w telefonie S5610 (Utopia)...zamiar niemożliwy do urzeczywistnienia. Jak i co mam zapisać? Zakładka w telefonie E-mail> Profil transmisji danych:
-Orange WAP ?
-Orange MMS ?
-Orange Internet ?
-Bez nazwy
Ustawienia VOD- które?
Co to jest połączenie z siecią UMTS oraz HSDPA ? Odkąd zacząłem "grzebać" w telefonie i internecie, pojawia się mi ciągle komunikat:"Nie można uzyskać dostępu do serwera"; "Serwer DNS niedostępny" i na ekranie telefonu mam ikonkę połączenia z siecią UMTS i koperty z nową wiadomością MMS, którą już usunąłem. Wkurza mnie to. Po każdym OK pojawia się ikonka połączenia z siecią HSDPA. Wyłączyłem więc telefon.

IMEI.png

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Ustawienia w Samsungu S5610

14 ODPOW. 14
Anonim

Nie dotyczy

Ustawienia w Samsungu S5610

@AnonimZobacz koniecznie tu i tutaj

Anonim

Nie dotyczy

Ustawienia w Samsungu S5610


vdsl2 napisał(-a):

@burebusekZobacz koniecznie tu i tutaj


No właśnie, w tym jest problem, że jak zaznaczę jedno i zapiszę, to na amen, bo są jeden pod drugim. Właśnie mi wyskoczył komunikat :Serwer DNS niedostępny> OK drugi raz...walczę dalej. Cierpliwości, bo te oba opisy już widziałem w trakcie konfiguracji. Jest jakiś problem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32561
  • 37479
  • 1375

Ustawienia w Samsungu S5610

"połączenie z siecią UMTS oraz HSDPA" - to oznacza połączenie z internetem po konkretnych rodzajach transmisji danych

Sugerowałbym może uporządkować rzeczy, a nie robić po kilka na raz.
Na czym stanąłeś? We wcześniejszym wątku zacząłeś konfigurować już, na czym stanęło?
Na którym jesteś etapie?
Anonim

Nie dotyczy

Ustawienia w Samsungu S5610

@Piotrekk85, ustawiam WAP wg. instrukcji i jestem na zaawansowanych>Statyczny adres IP-wył./Zmień, potem jest adres IP lokalnego telefonu 0.0.0.0, potem Statyczny serwer DNS Wył/Zmień i nękający komunikat Nie można uzyskać dostępu do serwera-OK, potem Serwer1-0.0.0.0 i pod nim Serwer 2-0.0.0.0, potem Priorytet przesyłu danych Wykupione/Zmień i znów ten holerny komunikat.. To pierwszy etap ustawiania w telefonie czwartej pozycji:

Edycja maila w tel..PNG

Problem jest nadal, bo tydzień temu ustawiałem te trzy zgodnie z otrzymanymi sms-ami(po dwa na każdą konfigurację)+instalacja każdej po kolei. Został ten nieszczęsny czwarty w telefonie. Tak, Multi Box w tel. ustawiałem z konsultantem i na stronie Multi Boxa sprawdzaliśmy, czy opcje wiadomości działają. Tak, bo jest na dole strony komunikat, że nie ma nic(skrzynka czysta). Pozostaje więc sprawdzić pomiędzy użytkownikami MB, czy wiadomości np. przychodzą. Tego nie testowałem, bo to można zrobić w każdej chwili.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32561
  • 37479
  • 1375

Ustawienia w Samsungu S5610

Ale po co wchodzisz w opcje dla zaawansowanych? Tego nie ma na stronie www i nie ma co mieszać.
Obecnie wap jest dosyć archiwalną opcją bo jest bardzo nie wiele stron działających na tym protokole. A to multiboxa też aż takie "grzebanie" nie jest potrzebne.
Anonim

Nie dotyczy

Ustawienia w Samsungu S5610

@Piotrekk85, dałem wstecz. Przeszedłem do ustawień MMS. Jest tak, a ma być, jak w instrukcji. Zamienić/edytować?MMS.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32561
  • 37479
  • 1375

Ustawienia w Samsungu S5610

Zostaw najlepiej jak jest.

A próbowałeś wysłać do siebie z innego numeru mmsa? masz problem z ich odbieraniem/wysyłaniem?
Anonim

Nie dotyczy

Ustawienia w Samsungu S5610


Piotrekk85 napisał(-a):
Zostaw najlepiej jak jest.

A próbowałeś wysłać do siebie z innego numeru mmsa? masz problem z ich odbieraniem/wysyłaniem?

Nie mam drugiego, musiałbym kogoś poprosić. Jest jeszcze trzecie ustawienie Orange Internet. Poza tym są inne IP jak w instrukcji i to jest dziwne. Czy to zależy od rodzaju karty, czy oprogramowania, czy od wersji przeglądarki w tel.?

P.S. Zerkam tutaj z doskoku.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32561
  • 37479
  • 1375

Ustawienia w Samsungu S5610

Wiesz co, ciężko w jednym zdaniu wytłumaczyć różnice między profilem Wap a Internet. Obecnie i tak na większości numerów profil wap ma "przekierowania" na internet. Wiele lat temu strony "na komputer" nie mieściły się na "małych telefonach", wtedy powstał wap. Niestety większość firm i serwisów nie chciała budować dwóch wersji stron, ponadto użytkownicy chcieli mieć to samo na komórce i na komputerze. W raz z pojawieniem się "smartfonów" strony wap poszły w odstawkę.

Dla Ciebie w większości wypadków nie powinno być różnicy, chyba że wchodzisz na jeszcze ocalałe strony, które inaczej wyglądają w wap a inaczej na internecie.