Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usługa: nielimitowane na stacjonarne

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Usługa: nielimitowane na stacjonarne

To już ostatni miesiąc obowiązywania rabatu na usługę Nielimitowane Rozmowy na Stacjonarne. Po zakończeniu promocji opłata za usługę zgodna z cennikiem Twojego planu taryfowego.

 

Pierwszy raz dowiedziałem się, że to jakaś promocja - myślałem, że to mój plan taryfowy. Ale mniejsza z tym: czemu jest niby krótszy, jak jest... bezterminowy?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Usługa: nielimitowane na stacjonarne

Dokładnie, opłata promocyjna 0,00 zł na 24 miesiące. Po okresie promocyjnym będzie naliczona opłata prawdopodobnie 10,00 zł. 

 

Bezterminowo jest aktywna sama usługa, zgodnie z Mój Orange, ale opłata nie jest bezterminowa. 

 

Zaloguj się na czat przez swój numer i potwierdź powyższe, ponieważ nie mam dostępu do Twojego konta.

 

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Usługa: nielimitowane na stacjonarne

Skoro tak... Ciekawy pomysł na nękanie klienta 2,5 miesiąca przed końcem umowy. Ale dzięki. 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Usługa: nielimitowane na stacjonarne

@Meszuge, dobrze że taki SMS przychodzi, bo inaczej będzie zaskoczenie Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Usługa: nielimitowane na stacjonarne

Wtedy byłaby draka o rozliczenie i o jakieś dziwne opłaty. 🙂  Dzięki.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Usługa: nielimitowane na stacjonarne

@Meszuge, polecam powalczyć o nową ofertę na przedłużenie, ponieważ w nowych planach nie ma już tego rozgraniczenia usługi promocyjne na określony czas. Emotikon: Mrugający


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Usługa: nielimitowane na stacjonarne

Spróbuję to opisać jak najprościej. Zapewne skorzystałeś/aś z przedłużenia umowy, przed zakończeniem starej. Umowa przedłuża się na 24 miesiące, od końca starej. Natomiast usługa Nielimitowane na stacjonarne obowiązuje na 24 miesiące, do daty aktywacji. Zapewne to było od nowego okresu rozliczeniowego. Także kończy się wcześniej niż sama umowa, ponieważ wcześniej została aktywowana niż koniec umowy.

 

Najlepiej skorzystać z przedłużenia, np. na ofertę Orange Love, gdzie tam cały czas są nielimitowane usługi. Więcej tutaj: https://www.orange.pl/love


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 62
  • 0

Usługa: nielimitowane na stacjonarne

To bardzo dobre rozwiazanie. Chociaż stacjonarnych coraz mniej.