Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usługa Ktoś Dzwonił


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 35
  • 0

Usługa Ktoś Dzwonił

Posiadam włączoną usługę Ktoś Dzwonił, jednak od jakiegoś czasu okazało się że usługa nie działa ponieważ nie otrzymuje powiadomień jeśli ktoś próbował się ze mną połaczyć w chwili kiedy mialem wylaczony telefon. A podczas proby polaczenia z moim numerem wtedy jak jest wylaczony slychac komunikat ze nie ma takiego numeru.

Najlepsze jest to ze piszac na czacie z konsultantem nie potrafil mi wytlumaczyc dlaczego tak sie dzieje...

3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Usługa Ktoś Dzwonił

@Christos83 dobrze by było, abyś podał najpierw jaką masz ofertę. W przypadku FLEX, niestety tak czasami się dzieje. Jeżeli chodzi o ofertę na abonament lub na kartę, to warto poprosić konsultanta o wyłączenie usługi, a następnie ponowne włączenie. Możesz też to samodzielnie wykonać w aplikacji Mój Orange.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53121
  • 616

Usługa Ktoś Dzwonił

@Christos83  z tego co pamiętam to usługa Ktoś Dzwonił nie działa, jeśli masz włączoną blokadę prezentacji numeru lub korzystasz z poczty głosowej. Zerknij czy aby tego nie masz aktywnego.

Jeśli nie, to włącz i wyłącz usługę z poziomu Mój Orange. Zobaczysz czy coś się zmieni

Anonim

Nie dotyczy

Usługa Ktoś Dzwonił


@Christos83napisał(-a)

Posiadam włączoną usługę Ktoś Dzwonił, jednak od jakiegoś czasu okazało się że usługa nie działa ponieważ nie otrzymuje powiadomień jeśli ktoś próbował się ze mną połaczyć w chwili kiedy mialem wylaczony telefon. A podczas proby polaczenia z moim numerem wtedy jak jest wylaczony slychac komunikat ze nie ma takiego numeru.

Najlepsze jest to ze piszac na czacie z konsultantem nie potrafil mi wytlumaczyc dlaczego tak sie dzieje...


Jeśli występuje komunikat nie ma takiego numeru, to karta SIM do wymiany.

By usługa działa ktoś dzwonił, musi być wyłączona poczta głosowa i przekierowania na inny numer, ukrywanie numeru musi być wyłączone. Zgłoszenie zrobić i nie dać się zbyć.