Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Umowa o innych warunkach przy próbie odebrania z salonu


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Umowa o innych warunkach przy próbie odebrania z salonu

Chcę opisać problem z jakim spotkała się moja żona. Chciała przedłużyć abonament jeszcze w czerwcu. Wybrała Samsunga s10 lite. Od czwartego miesiąca miała by płacić 107 złotych raty za urządzenie. Zaproponowano jej również trzy miesiące zwolnienia z abonamentu. Łącznie po trzech miesiącach płaciła by 162 złote za miesiąc. Umowa była zawarta przez telefon a odbiór i podpisanie umowy w salonie. W salonie okazało się iż w umowie nie ma rabatu na trzy miesiące abonamentu dodatkowo pani  obsługującą nas w salonie zaczęła straszyć nas karą (inna umowa przez telefon a inna w salonie) za nie podpisanie umowy. A tak w ogóle to okazało się że pani w salonie wpisała w system iż żona podpisała tą umowę. Dla mnie to paranoja. Kiedy złożyłem reklamacje przez telefon to końcu po sześciu dniach anulowali tą wadliwą umowę. Tylko pani która zadzwoniła do mnie z biura obsługi klienta poinformowała mnie że żonie nie przysługuje już zwolnienie z trzech miesięcznych rat za urządzenie bo oferta była tylko do pierwszego lipca. A teraz pytanie czy to wina żony że umowa do podpisania w salonie była błędna, a chciała jeszcze ją podpisać w czerwcu (oferta i zapewnienie 3 miesiące abonamentu gratis którego w salonie nie było). Przecież ewidentnie z winy pracowników orange cała procedura przeciągneła się i minął termin pierwszego lipca. Może się mylę ale wydaje mi się że powinien jej zostać ten rabat przyznany. Najprawdopodobniej z przedłużenia nic nie wyjdzie (z powodu jakości obsługi) a żona przejdzie do konkurencji. Telefon za gotówkę lub na raty w sklepie. Pozdrawiam wszystkich prócz osób zawierających umowę z żoną.

 

 

 

 

 

___________________

*Dostosowanie nazwy tematu do przedstawionej sprawy - moderator Wojciech.

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Opis

@Andy-5 rzeczywiscie dziwna historia. Twoja zona nie jest niczemu winna bo z tego co piszesz to umowa zostala zle sporzadzona (brak tych 3 miesiecy darmowych). Nie ma rowniez mowy o zadnej karze za nie podpisanie umowy. Rozmysliles sie i nie podpisujesz umowy. Koniec, kropka. To straszenie przez konsultantke w salonie karygodne. I jak mogla zaznaczyc ze umowa zostala zawarta skoro byla nie podpisana. Zhpelny brak kompetencji. Skoro ulga na 3 miesiace byla do lipca to juz raczej nie przysluguje, ale konsultant powinien zaproponowac cos w zamian.

W kazdej firmie, korporacji znajda sie jakies czarne owce ktore niestety psuja opinie ogółu. Mozemy im albo wybaczyc albo sie przeniesc. Decyzja nalezy do Ciebie/Twojej zony. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Umowa o innych warunkach przy próbie odebrania z salonu

W czerwcu nie było promocji, w ogóle nie było oferty na 3 mc za 0 zł abonamentu, owszem była 3x0 zł raty na telefon.
Rozumiem, że telefonu nie odebraliście z salonu.
Moim zdaniem doszło tu do jakiegoś nieporozumienia lub źle zrozumianej oferty.
Promki na 3 mc 0 zł rat raczej już nie uzyskasz, możesz ewentualnie reklamacyjnie domagać się rabatu na 3 mc za 0 zł, ale czy dostaniesz ?

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Umowa o innych warunkach przy próbie odebrania z salonu

Dzięki. Gdyby powiedzieli że tak wszystko przedłużyło się z naszej winy i podtrzymujemy rabat na trzy miesiące za urządzenie a nie tylko za abonament to żona na pewno by tą umowę podpisała. Ale jak widać firma nie potrafi przyznać się do błędu i z chęcią odda klienta innemu operatorowi.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Umowa o innych warunkach przy próbie odebrania z salonu

@Andy-5 na infolinii jedna wersja, w salonie druga, a w rzeczywistosci jeszcze cos innego🤔 niezly galimatias. Mysle ze zeby wyjsc z twarza konsultant powinien cos ekstra zaproponowac. Niestety walka toczy sie przede wszystkim o kazdego NOWEGO klienta. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Umowa o innych warunkach przy próbie odebrania z salonu

Dowodów ci nie przedstawię ale uwierz mi bo to ja osobiście rozmawiałem przez telefon z panią z obsługi. Która zresztą poinformowała że jest taka promocja dla żony za przedłużenie umowy. Mało tego to samo widniało w aplikacji mój orange gdy żona się tam zalogowała. Nie sądzisz że jest to raczej fakt. Nawet aplkacja przekłamywała by ofertę operatora.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Umowa o innych warunkach przy próbie odebrania z salonu

@Andy-5 ja wierze w to co mowisz. Dziwi mnie tylko ze pozniej na papierze to zniknęło. No coz takie rzeczy sie zdarzaja. Wazne by wszystko czytac przed podpisaniem zeby sie nie naciąć.