Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Umowa, kurier itd.

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Umowa, kurier itd.

Witam, 

 

Otóż chciałem przenieść numer z sieci Plus na Orange w abonamencie i pytanie moje brzmi czy paragon/faktura w formie potwierdzenia przelewu za opłacanie Netflixa wystarczy jako taki paragon/faktura ? Myślałem również nad pokwitowaniem za opłacany internet lecz nie wiem czy samo pokwitowanie można uznać za paragon, moje dane osobowe z adresem zamieszkania są na nim więc w teorii tak ale wolę zapytać 🙂 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Umowa, kurier itd.

Wystarczy zwykle jeden miesiąc. Ważne by adres zamieszkania był czytelnie widoczny.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Umowa, kurier itd.

Raczej netflix nie przejdzie. Co to reszty - zawsze jest to indywidualne czy coś potrzebne.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Umowa, kurier itd.

Dobra uzyskałem dostęp do konta u dostawcy internetu i pytanko kolejne mam, drukując faktury już opłacone za ostatnie 3 miesiące wraz z posiadanymi pokwitowaniami opłacenia tych faktur to to powinno wystarczyć chyba 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Umowa, kurier itd.

Wystarczy zwykle jeden miesiąc. Ważne by adres zamieszkania był czytelnie widoczny.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Umowa, kurier itd.

Dobra będę w pracy w biurze w czwartek to sobie wydrukuję w razie czego te 3 faktury dla pewności 🙂 Dzięki za pomoc i szybką odpowiedź 😉