Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Umowa a oplaty

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Umowa a oplaty

Witam.Podpisalam dzis umowe.Przenioslam numer z Play do Orange.Abonament ma wynosic 49.90 minus rabaty w sumie 30 zl mniej.Wysylam zdjecie z umowy.Mam placic 32zl za rate telefonu.Pani tak mnie zapewniala ze razem z telefonem i abonamentem bede placic w sumie 55zl.Mam drugi telefon w Orange.Bardzo prosze o pomoc bo z tego co czytam rozumiem to tak ze abonament 49.90 plys rata za telefon.Nie chce sie w cos wciagnac mam 10 dni na odstapienie od umowy.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Umowa a oplaty

Raczej nie. Jeśli kupowałaś "umowę" przez telefon to pamiętaj że wszystkie rozmowy są nagrywane i są podstawą reklamacji. Pozdrawiam. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Umowa a oplaty

49.99 - 20 zł = 29,99 - tyle powinnaś płacić. Ukryj swój numer telefonu na zdjęciu. Pozdrawiam. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Umowa a oplaty

Dziekuje czyli niespodzianek nie powinno byc 🙂

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Umowa a oplaty

Raczej nie. Jeśli kupowałaś "umowę" przez telefon to pamiętaj że wszystkie rozmowy są nagrywane i są podstawą reklamacji. Pozdrawiam. 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Umowa a oplaty

@Wiola6, proponuję usunięcie zdjęcia z danymi, lub ich zamazanie...chyba że lubisz stalking 😉

Pozdrawiam
Maciej

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Umowa a oplaty

Załącznik z numerem już ukryliśmy. @Wiola6, prosimy kliknij przycisk "Oznacz jako rozwiązanie" przy komentarzu, który najbardziej Ci pomógł 🙂