Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ulgi

ROZWIĄZANE

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Ulgi

Kiedyś w Dialogu (BSA) łatwej było otrzymać rabat osobom z co najmniej I grupą. W tamtym czasie TPSA dawała rabat w zasadzie tylko głuchym. Telefon analogowy z abonament +rabat  razem brutto 17,50 dla osoby z I grupą był jeszcze 2 lata temu. Telefon ze starym numerem na starszą osobę to telemarketing szalał, a ile propozycji super ofert było. Rodzice do mnie odsyłali a ja spokojnie mówiłem o abonamencie 14 zł z groszami i rezygnowali.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 180
  • 293
  • 2

Ulgi

Witam.

 

Podbiję temat.

 

Mam niedosłuch i orzeczenie umiarkowanego stopnia niepełnosprawności z symbolem przyczyny niepełnosprawności (03-L). Na co dzień noszę aparaty słuchowe, bez nich nie byłbym w stanie funkcjonować.

 

Tu u Was na stronie jest napisane, że na analogowy numer, na linii telefonicznej miedzianej powinienem dostać zniżkę 50%, ale gdy dzwonię na infolinię to mi mówią, że tylko osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności mogą tę zniżkę otrzymać. To jak to z tym jest? I czy jest gdzieś odpowiedni regulamin na stronie Orange zapisany?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Ulgi

@gilban  może ten artykuł trochę Ci pomoże, tu link Zniżki na telefon wciąż dostępne, ale... po weryfikacji - niepelnosprawni.pl

i jeszcze tu Co daje umiarkowany stopień? - niepelnosprawni.pl na dole strony.

Więc jesteś osobą której te ulgi jak najbardziej przysługują.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3044
  • 31

Ulgi

@gilban  to na bok-u gadaja bzdury.

W temacie masz odpowiedz @Arti_Kn_Pl 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 180
  • 293
  • 2

Ulgi

Dzięki. Ja to wszystko wcześniej czytałem, zanim swój post napisałem, tylko właśnie chciałem się upewnić, gdyż jak widać infolinia gada głupoty, a rzecznik praw konsumenta stwierdza, że to kwestia Orange czy dadzą zniżki, czy nie. Gwoli ścisłości mam właśnie orzeczenie wydane przez Warszawskie Centrum Pomocy Rodzinie, na stałe, ze stopniem umiarkowanym, z oznaczeniami niepełnosprawności: 03-L i 10-N. I z tego wynika, że zniżka jak najbardziej mi się należy. Obecnie telefon stacjonarny jest na moją mamę i miesiąc, w miesiąc opłata za abonament jest 50 zł. I chciałbym zrobić cesję tego na siebie z tą zniżką. Zawsze 25 zł taniej, to byłoby dużo. Jest też na tej samej linii internet, ale wiadomo, że na to zniżki nie ma.

Teraz mam pytanie gdzie się wybrać, lub co zrobić, żeby na infolinii głupot nie gadali.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Ulgi

@gilban  najlepiej się wybrać do siedziby Orange i telepunktu w Alejach Jerozolimskich 160 w Warszawie. Tam jest fajna ekipa konsultantów i wiedzą co mówią... 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 180
  • 293
  • 2

Ulgi

Dzięki.