Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ulgi

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 57
  • 0

Ulgi

Mam pierwszą grupę ale mam symbole inne więc raczej nic nie uzyskam zniżki. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 57
  • 0

Ulgi

Abonament/internet mobilny. Chcę wiedzieć czy mogę starać się o jakieś zniżki z tym stopniem i czy są jakieś wytyczne. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Ulgi

Przy usługach mobilnych nie ma zniżek z tytułu niepełnosprawności.
Anonim

Nie dotyczy

Ulgi


@Pokachontasnapisał(-a)

Abonament/internet mobilny. Chcę wiedzieć czy mogę starać się o jakieś zniżki z tym stopniem i czy są jakieś wytyczne. 


Wypada porozmawiać w Salonie czy na infolinii, co Orange oferuje, dałem w linku, resztę koledzy napisali .


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 57
  • 0

Ulgi

Ok, jasne. Dziękuję


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Ulgi

a ja mam pytanie jakie są wysokości w/w ulg...?

bo nigdzie takiej informacji nie ma...

 

osobiście uważam, że rabaty powinny być na wszystkie usługi z ofert orange i NJU, niezależnie od rodzaju (symbolu) niepełnosprawności... ale wiem, prawnie wygląda to niestety inaczej 😞 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Ulgi

Rabatów udziela się na podstawie orzeczeń Powiatowego lub Wojewódzkiego Zespołu Orzekającego o Stopniu Niepełnosprawności Rabaty przyznaje się osobom niepełnosprawnym:

1)   w przypadku choroby narządu wzroku – z orzeczeniem znacznego stopnia niepełnosprawności z symbolem przyczyny niepełnosprawności 04-O – choroby narządu wzroku,

2)   w przypadku zaburzenia głosu, mowy i choroby słuchu z orzeczeniem znacznego lub umiarkowanego stopnia niepełnosprawności z symbolem przyczyny niepełnosprawności 03-L – zaburzenia głosu, mowy i choroby słuchu,

3)   w przypadku zastosowania przez Zespół Orzekający w orzeczeniu więcej niż jednego symbolu przyczyny niepełnosprawności:

a)   z orzeczeniem znacznego stopnia niepełnosprawności, jeżeli w łącznym symbolu przyczyny niepełnosprawności występuje symbol przyczyny niepełnosprawności 04-O – choroby narządu wzroku,

b)   z orzeczeniem znacznego lub umiarkowanego stopnia niepełnosprawności, jeżeli w łącznym symbolu przyczyny niepełnosprawności występuje symbol przyczyny niepełnosprawności 03-L – zaburzenia głosu, mowy i choroby słuchu

 

w abonamencie telefonicznym – rabat w wysokości 50% opłaty podstawowej, wynikającej z obowiązującego Cennika Krajowych Usług Telekomunikacyjnych.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Ulgi

czytałem 🙂 

czyli jak mam neostradę to teoretycznie mogę się o to ubiegać jeśli spełnię warunki - czy wystarczy z orzeczeniem iść do salonu Orange i tam to załatwić ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Ulgi

Rabat na stacjonarnym abonamencie telefonicznym - analogowym. Nie neostrada.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Ulgi

lepszy rydz niż nic 

dzięki @Arti_Kn_Pl  🙂