Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Uciążliwe telefony z Orange w sprawie niezapłaconej faktury


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2847
  • 7182
  • 189

Uciążliwe telefony z Orange w sprawie niezapłaconej faktury


@egzorcystanapisał(-a)

@Katani1Skończyło by sie tak, że dostałbyś wyrok za nękanie.

A ja i tak bym nie zapłacił, bo tylko długi publiczne są ścigane 😂

 

________________
* Edytowałem wpis – moderator Michał


Zaimponowałeś mi teraz. Z taką wiedzą, jaką Ty posiadasz nie jestem w stanie polemizować. Powodzenia życzę...


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 142
  • 653
  • 17

Uciążliwe telefony z Orange w sprawie niezapłaconej faktury

Przeciez masz rozne opcje przedluzenia terminu platnosci, czy rat. https://www.orange.pl/view/faktury-i-platnosci  Kwestia dogadania sie. O ile juz tego nie robiles 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Uciążliwe telefony z Orange w sprawie niezapłaconej faktury

Nie wiem czy policja ignoruje coś co jest dobrze udokumentowane. Jeśli chodzi o "nękanie" przez operatora, to może da się zainteresować nim UKE. Ale wpierw powinieneś sprawdzić, to o czym pisali inni, czy udzieliłeś zgód na kontakt z Tobą.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 142
  • 653
  • 17

Uciążliwe telefony z Orange w sprawie niezapłaconej faktury

Patrzac na liste i definicje zgod nie jestem pewien czy zgoda obslugowa obejmuje kontakt windykacyjny. https://www.orange.pl/omnibook/zgody-marketingowe-i-oswiadczenie-woli 

to pewnie bardziej pytanie do jakiegos forum lex lub UODO. Natomiast obawiam sie, ze korporacyjny sztab prawnikow nie pozwolilby na cos nielegalnego (ewentualnie lekko sliskiego 😅)


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13367
  • 54805
  • 647

Uciążliwe telefony z Orange w sprawie niezapłaconej faktury

@marcin0216  to korporacja i rządzi się swoimi prawami, ale jedno wiem. Wszystkie dzialania obwarowane są standardami i procedurami...

To nie wolną amerykanka, więc skoro dzwonią...zweryfikowali już to, czy im wolno 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 142
  • 653
  • 17

Uciążliwe telefony z Orange w sprawie niezapłaconej faktury

wlasnie to mialem na mysli 🙂 ze od tego maja sztab prawnikow i pewnie kazda decyzja / zmiana jest obwarowana pytaniem: czy nam wolno? 😉


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 445
  • 1129
  • 13

Uciążliwe telefony z Orange w sprawie niezapłaconej faktury


@egzorcystanapisał(-a)

 

A ja i tak bym nie zapłacił, bo tylko długi publiczne są ścigane 😂

 

________________
* Edytowałem wpis – moderator Michał


Wiesz, po tym stwierdzeniu jakoś mi Cię niespecjalnie żal. Poza tym to zdaje się wyjaśnia, dlaczego dzwonią często: bo, jak sądzę, nie podejmujesz rozmowy.

 

Ani Orange, ani inni operatorzy nie dzwonią, jeśli spóźnisz się o parę dni z wpłatą. Kiedyś umknęła mi faktura od mojego operatora komórkowego - po kilku dniach dostałem jedynie maila z przypomnieniem.

 

A kiedy zaczęli do mnie dzwonić? Nigdy - bo kiedy dostałem tego maila i zorientowałem się, że zapomniałem o fakturze, po prostu ją zapłaciłem.

 

Więc jeśli wydzwaniają do Ciebie "co godzinę", to znaczy, że po pierwsze zapewne masz tę fakturę niezapłaconą od dłuższego czasu, a po drugie - pewnie nie jest to jedna faktura.

 

Więc może zamiast się nad sobą użalać po prostu odbierz telefon, kiedy następnym razem zadzwonią – i porozmawiaj o tym, jak chcesz sprawę rozwiązać. Bo w końcu Twój dług trafi do firmy windykacyjnej, a wtedy dopiero się przekonasz, co to jest up...liwe nękanie. Nie mówiąc o tym, że zapłacisz więcej...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13367
  • 54805
  • 647

Uciążliwe telefony z Orange w sprawie niezapłaconej faktury

@Janhalb  jestem podobnego zdania 

Możemy sobie ponarzekać na operatora jak będziemy fair wobec niego

Pomysłów na działanie kilka, chęci do rozwiązania sprawy jakoś nie widzę...