Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Tylko SIM a wymiana karty.

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 5
  • 0

Tylko SIM a wymiana karty.

Chce przedłużyć teraz umowe przez internet i wybrać oferte Tylko SIM. Z tym, że potrzebowałbym wymienić karte na nano. Przy zamówieniu przez internet nie da się wymienić. Trzeba udać się do salonu i zapłacić aż 25zł!!! Czy to prawda, czy istnieje inny sposób? Powinni dołożyć opcje przy składaniu zamówienia "Czy potrzebujesz nowej karty SIM?"
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Tylko SIM a wymiana karty.

W wielu komisach GSM za przysłowiowe 5zl przytną Ci Twoją kartę sim do rozmiaru nano.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Tylko SIM a wymiana karty.

Zamów przez infolinię e-sklepu 510700700 gdzie masz taką samą ofertę jak na www.
Ew. przez infolinię ogólną 510100100 lub utrzymanie *400 (nie wiem czy dziś działa ten ostatni numer).
Anonim

Nie dotyczy

Tylko SIM a wymiana karty.

W wielu komisach GSM za przysłowiowe 5zl przytną Ci Twoją kartę sim do rozmiaru nano.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 5
  • 0

Tylko SIM a wymiana karty.

Na www mam 15% rabatu na abonament. A jak mam płacić za przycięcie to sobie sam przytne.
Anonim

Nie dotyczy

Tylko SIM a wymiana karty.

Jest w Internecie kilka szablonów więc powinno się udać.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 15
  • 5
  • 0

Tylko SIM a wymiana karty.

Nie trzeba szablonów. Już to robiłem, przycinałem na oko i zawsze było okey, teraz też tak zrobię. Temat do zamknięcia.
Anonim

Nie dotyczy

Tylko SIM a wymiana karty.

Jeśli uważasz temat za zamknięty przyznaj najbardziej dogodnej Ci odpowiedzi rozwiązanie, pozdrawiam.