Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Strefa Internetu Domowego wyznaczona w salonie


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 4
  • 0

Strefa Internetu Domowego wyznaczona w salonie

Cześć,

 

Podpisałem wczoraj umowę na internet lte dla domu,

 

Orange przyszłało mi table ti karte sim ale karte microsim, a potrzebowałem nanosim... udałem się więc do salonu gdzie mi ją wymieniono. Włączyłem tablet z nowa kartą, aby sprawdzić czy wszystko działa. Po chwili dostałem sms, że moja strefa domowa jest aktywna i podano współżędne. Ngdzie nie moge ich sprawdzić, wygląda to na to, że jest to salon orange  w którym sprawdzałem tablet i nową kartę.

 

Dane w domu pobiera mi z ''pakietu danych'', czy musze ją teraz dezaktywować i aktywować znowu i płacić 10zł? To absur trochę. Pieknie zaczynamy współpracę, najpeirw przysyłacie złą kartę, a teraz musze płacić dodatkowo za aktywacje usługi, która sama wybrała sobie strefe domową.

 

Druga sprawa dotyczy pingu, sprawdzając ping na tablecie poprzez speedtest mam wartość 19ms, natomiast udostępniajac internet na komputer w grach oline mam już ping 70ms i troche skacze. czym jest to spowodowane i jak mogę polepszyć jakość usługi?

 

Pozdrawiam,

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Strefa Internetu Domowego- Internet LTE dla domu

Strefę można aktywować także w trakcie pierwszego połączenia z internetem po 2g/2g/lte.
Więc jeśli testowałeś działanie usługi w salonie - wtedy strefa się ustawiła.
Złóż reklamację np. przez mój Orange jeśli nie zgadzasz się z opłatą za jednorazową zmianę strefy.