Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Spotify na 3 miesiące


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Spotify na 3 miesiące

Witam,

aktywowałem sobie Spotify Premium, w ramach nowej promocji, 3 miesiące dla każdej taryfy, są teraz darmowe. Wyświetlała mi się informacja na stronie, że będę miał za darmo 3 miesiące, potem płatne 19,99 zł/miesięcznie. Po aktywacji dostałem jednak sms'a o treści: "Dziekujemy za zakup uslugi dostepu do Spotify Premium. Koszt dostepu do miesiecznej auto odnawialnej subskrypcji to 19,99 zl.". Czy to znaczy, że ponoszę jednak jakieś koszty i nie mam aktywnego darmowego pakietu na 3 miesiące? 

11 ODPOW. 11

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Spotify na 3 miesiące

Mam kilka pytań:
1) jaki masz abonament/plan?
2) kiedy go kupiłeś?
3) czy na tym numerze miałeś wcześniej inną promocję na Spotify w Orange?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Spotify na 3 miesiące

1) Orange Love 4G telefon komórkowy 

2) kupiłem go dzisiaj 

3) nie miałem, pierwszy raz uruchamiam promocje na ten numer, ponieważ jest to kompletnie nowy numer (umowę podpisałem 12.08.2017) 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Spotify na 3 miesiące

Wg regulaminu na www to ten Plan nie łapie się na promocje ze Spotify. Być może na stronie nie ma wszystkich papierów albo ja go nie znalazłem. Skontaktuj się z BOK czy dla Love również obowiązuje ta promocja http://orange.pl/kontakt

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Spotify na 3 miesiące

W regulaminie wyczytałem, że, cytuję: "3. Promocja nie obejmuje planów taryfowych Internetu Mobilnego oraz planu taryfowego Smart Plan LTE 89,99 zł z 24- miesięcznym okresem zobowiązania, na który umowa została zawarta w okresie od 01 października 2016 r. do 31 grudnia 2016 r., objętego promocją „Spotify Premium na 24 miesiące”." Nie nic mowy o tym, że dla Orange Love nie ma promocji na 3 miesiące, tym bardziej, że na stronie spotify.orange.pl, pokazało mi, że dla mojej ofert "Spotify Premium 3 miesiące za darmo, potem 19,99 zł". Nie dostałem jednak sms'a potwierdzającego moją promocję. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Spotify na 3 miesiące

Ok masz rację. Tylko chyba w sierpniu (niestety nie wiem którego dnia) promocja została wycofana. W nowych planach jest 6 miesięcy. Skontaktuj się z BOK i tam doradca sprawdzi czy się łapiesz. Zawsze też można też złożyć reklamację jeśli takie zapewnienie otrzymałeś w dniu podpisania umowy.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Spotify na 3 miesiące

Zadzwoniłem, powiedzieli, że jeżeli info na stronie internetowej: spotify.orange.pl było odnośnie 3 miesiące za darmo, to na pewno tak jest 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Spotify na 3 miesiące

Na tej stronie jest też link do strony https://www.orange.pl/lp/spotify z innym info.
Ale najwyżej sobie zanotuj datę i godzinę rozmowy w razie wu jakby na fakturze była opłata.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Spotify na 3 miesiące

Tylko, że tam info dotyczy po prostu regulaminu Spotify na 6 miesięcy, a nie ogółem samej promocji Spotify. Według regulaminu ze strony: spotify.orange.pl. Spotify premium na 3 miesiące obowiązuje od 8 maja 2017 roku do odwołania, poza oczywiście tymi dwoma wyżej wspomnianymi taryfami. 

 

Mam dodatkowe pytanie, ponieważ niechcący wysłałem sms'a na numer (co prawda orange) 80189, który pozwala sprawdzić np. dostępne usługi. Jest on jednak przypisany do innej oferty niż Love. Dlatego też nie dostałem sms'a zwrotnego. Jednak jest to numer bezpłatny. Jednak jeżeli wysłałem go ze swojego numeru z taryfy Love, to naliczy mi jakieś koszta? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Spotify na 3 miesiące

Numery 80xxx są bezpłatne (jako koszt SMSa). Teoretycznie może tam być przypisana inna usługa ale z tym numerem raczej nie.

A co do Spotify: przed chwilą sam aktywowałem promo na starterze bez środków. Przeszło i działa. Więc może jeszcze to obowiązuje.