Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Spłata rat za stary telefon pozwala dobrać nowy?

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Spłata rat za stary telefon pozwala dobrać nowy?

Witam. Jeśli mam abonament + telefon jeszcze 6 miesięcy to jeśli spłacę cały telefon to mogę dobrać nowy do bieżącego abonamentu ?
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Spłata rat za stary telefon pozwala dobrać nowy?

Myślę, że raczej możesz tak że stare raty zostają, a przedłużasz umowę na nowych warunkch z nowymi ratami. Czyli przez pewien okres płacisz dwie raty. Trzeba by to sprawdzić czy twój numer jest już uprawniony do przedłużenia umowy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Spłata rat za stary telefon pozwala dobrać nowy?

To jest zawsze indywidualnie oceniane. Czasem i bez spłaty można przedłużyć umowę. Skontaktuj się ze sprzedawcą na czacie/infolinii lub w salonie.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Spłata rat za stary telefon pozwala dobrać nowy?

Myślę, że raczej możesz tak że stare raty zostają, a przedłużasz umowę na nowych warunkch z nowymi ratami. Czyli przez pewien okres płacisz dwie raty. Trzeba by to sprawdzić czy twój numer jest już uprawniony do przedłużenia umowy.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

Spłata rat za stary telefon pozwala dobrać nowy?

Przez jakiś czas będą dwie raty - ze starej i nowej umowy. Sprawdzone w praktyce. 😉


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Spłata rat za stary telefon pozwala dobrać nowy?

@Ptasnik czy któraś z powyższych odpowiedzi okazała się pomocna? Jeżeli tak, to zachęcam Cię do oznaczenia jednej - najbardziej pomocnej, jako rozwiązanie. Ułatwi to innym użytkownikom odnalezienie właśnie Twojego tematu i szybsze rozwiązanie problemu Emotikon: Szczęśliwy